Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Každý jedináčik ako malý pílil rodičom uši, že chce súrodenca. Závidel všetkým spolužiakom parťáka na život a na smrť, no čím bol starší, tým viac pozoroval, koľko to má výhod. Nemusíš sa s nikým deliť, naťahovať sa o ovládač, nikto ti nekradne ponožky a po nikom nededíš zimné bundy, ktoré boli out už desať rokov dozadu. A hlavne, všetka rodičovská láska sa koncentruje na teba… takže aj keď z teba vyrastie lenivé hovädo, musia to bezprostredne tolerovať.

V dospelosti je už človek s týmto stavom zmierený a úprimne, nečaká, že sa to v budúcnosti ešte zmení. O to väčší šok prichádza, keď zistí, že nejakého súrodenca predsa má… alebo rovno tridsať. To sa stalo chalaniskovi z TikToku menom Andy. O svoj bizarný príbeh sa nedávno podelil na sociálnej sieti a okamžite sa z neho stal virál so stovkami tisícov videní. Tak ako to teda bolo?

@kingnabil69

#stitch with @meezersqueezer #greenscreen My AncestryDNA story and the most insane weekend of my life. #stitch #ancestrydna #siblings #23andme

♬ original sound – Andy Torrey

„Už si niekto z vás dal robiť Ancestry DNA test a náhodne objavil nejaké rodinné tajomstvo?“ pýtala sa žena na TikToku a Andy sa jej v rámci výzvy rozhodol odpovedať. „Dal som si jeden urobiť ešte v decembri a ostal som šokovaný. Otec hovoril, že má korene v Anglicku a Francúzsku, preto som bol prekvapený, že sa Írsko vyskytlo ešte nad týmito krajinami,“ hovorí vo svojom videu.

Muž z Atlanty náhodou zistil, že má tridsať súrodencov

Najväčšie prekvapenie prišlo v momente, keď si Andy pozrel svojich rodičov. „Toto je moja mama,“ ukazuje prstom na údaj. „Ale kto je, dopekla, toto?“ Otec vo výsledkoch sa nezhodoval s otcom, ktorého mladý muž celý život považoval za svojho vlastného a keďže sa z toho akosi nevedel vysomáriť, urobil to, čo ľudia 21. storočia v takejto situácii robia – obrátil sa na strýčka Googla.

A bum. Netrvalo dlho a Andy sa dopátral k tomu, že jeho biologický otec je v skutočnosti darca spermií. „Dva dni dozadu som sa zobudil a myslel som si, že som jedináčik. A teraz zisťujem, že som druhý najstarší z tridsaťjeden súrodencov!“ jačí šokovaný chalan do objektívu. Pochopiteľne, pod videom sa okamžite nahromadilo kvantum komentárov a ľudia chceli vedieť, ako celá kauza dopadla.

@kingnabil69

Reply to @nikkii1776

♬ original sound – Andy Torrey

„Povedal si to rodičom?“ pýtala sa jedna používateľka, zatiaľ čo ďalšia chcela vedieť, ako na to reagovali, ak áno. „V skutočnosti som tie testy kúpil pre mňa a mojich rodičov na Vianoce, takže vedeli, že si ho budem robiť. Aj napriek tomu sa ma neunúvali predom upozorniť, čo ma čaká. Keď som to na nich vybalil, povedali len, že je to pravda.“ Ešte stále si niekto myslí, že ponožky nie sú dobrý vianočný darček?!

Zdroj: kingnabil69 / TikTok


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje