Chlapík si kúpil brokolicu, našiel v nej partiu húseníc. Tak si ich adoptoval

Všetky dostali meno aj nový domček.

Zdroj: © Shutterstock

V Tescu to žije. A nielen počas akcie na mlieko, keď sa celé osadenstvo 50 plus mení na vražedné beštie s cieľom preraziť vozíkom hrudný kôš každému, kto sa im postaví do cesty… ale tak všeobecne.

Najväčšia mela je zákonite v regáloch s ovocím a zeleninou. Citróny s úctyhodným zeleným porastom, pri ktorom si chalani a chlapci v pubertálnom veku len povzdychnú a s jedným smutným chlpom uprostred brady sa ťažkopádne posunú o meter ďalej.

© Shutterstock

Muchy všetkých veľkostí, tvarov a farieb. Niektoré arogantne bzučiace rovno pri tvojom uchu, iné agresívne, kmitajúce z jednej strany na druhú, čo opito vrážajú do všetkých, ktorí sa nestihnú včas uhnúť. A potom sú tam húsenice. Fakt sú. A hoci je toto ten posledný druh proteínu, ktorý si chceš z obchodu odniesť zadarmo, aj také sa stáva.

Tentokrát sa to stalo moderátorovi britského rádia Kiss FM, Samovi Darlastonovi. Mladík si doniesol domov krásnu zelenú brokolicu, svoju údajne obľúbenú zeleninu, a naivne sa tešil, že si z nej pripraví chutnú večeru. No namiesto zdravého obžerstva sa z neho stal sedemnásobný otec.

Len čo brokolicu odbalil, vykukla naňho malá zelená húsenica. Ako správny chlap, ktorý sa nebojí zodpovednosti, sa jej rozhodol ujať, a tak plaziaci sa cestovateľ zo Španielska dostal meno Cedric a začal s ním a jeho spolubývajúcim bývať. Lenže vyskytol sa problém – mali síce nového kamoša, no opäť nemali brokolicu.

A tak sa Sam zase raz vydal do obchodu, zase raz do toho istého Tesca a zase raz kúpil brokolicu. Tentoraz mal šťastie. Nebola v nej húsenica… ale rovno celý húseničí húf, s konečným počtom šesť. A tak sa moderátor stal opatrovateľom nie jednej, nie dvoch, ale dokopy rovno siedmich malých húseníc.

Meno, pochopiteľne, nedostal len Cedric, ale aj jeho noví parťáci – Janine, Slim Eric, Broc, Olly, Croc a Carlos. Nedalo mu, o nové prírastky do rodiny sa okamžite podelil na Twitteri. Jeho príspevok sa s viac ako 110-tisíc lajkami stal okamžitým virálom, a keďže v ňom označil aj samotný obchodný reťazec, netrvalo dlho, kým sa k nemu dostali kompetentní.

Tí sa Samovi na sociálnej sieti ospravedlnili a ponúkli mu odškodné v hodnote £1,10 (cca 1,20 €) – za dve nešťastné brokolice. „Ako sa zdá, hladná húsenica sa prebojovala do Samovej brokolice. Veľmi nás to mrzí a za nečakaný príval nových domácich maznáčikov sa mu ospravedlňujeme,“ vyjadril sa ich hovorca.

Takto príbeh húseníc pokračoval…

Cedric sa začína premieňať. Z Caterpie bude za chvíľu Metapod.

Deň 3 a máme tu prvých zaľúbencov. Janine a Slim Eric si spolu občas zdriemnu, jedia spolu a niekedy spolu aj tancujú.

Bližší záber Cedrica, ktorý je v tomto štádiu metamorfózy už 30 hodín. Oficiálne som ho premenoval na Metapoda, až dokiaľ sa z neho nestane Butterfree.

Máme prvú húsenicu na úteku – tento rebel sa chopil vanilkovej tyčinky. Teraz mi Tesco musí preplatiť aj nové vanilkové tyčinky.

Pamätáte si ešte húsenicu Cedrica? Cítite sa byť starí?

Zdroj: samd_official / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
22
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fakty o bozkávaní, o ktorých si nevedel, a situácie, ktoré by si nechcel zažiť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME