Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Mačky sú záhadné stvorenia. Zatiaľ čo pes ti je výmenou za maškrtu a škrabkanie za uchom ochotný upísať aj dušu, tieto chlpaté príšery také jednoduché rozhodne nie sú a jeden nikdy nevie, čo im behá hlavou. Možno ťa má rada… a možno po nociach plánuje, ako ťa bezbolestne zahrdúsiť a predať tvoje orgány na čiernom trhu. Úprimne, kto vie? Nikto.

Mačky nežijú s tebou. A už vôbec ti nepatria. Existujú ako nezávislá entita, ktorá sa zhodou okolností nachádza na tých istých dvadsiatich metroch štvorcových a niekedy vlastne ani to nie. Lebo všetci poznáme „záhradné“ mačky, ktoré na dva týždne zdúchnu a potom ti opäť prikvitnú pred dvere, akoby sa nechumelilo. Ideálne aj s kopou malých.

Michael Hubank, ktorý na Twitteri vystupuje ako @generoom, si nemyslel, že má jednu takú doma. Žil v domnienke, že je majiteľom (respektíve, ako sme si už vysvetlili, spolubývajúcim) klasickej bytovej mačky, ktorá pol dňa prespí, potom šuští so sáčkom, motá sa ti pod nohy a potom si vypýta žrať. Nuž, ako sa ukázalo, nemohol byť ďalej od pravdy. 

Chlapík zistil, že jeho mačka žije dvojitým životom

Jeho mačka totiž vedie tajný život, o ktorom nemal ani potúch. A zistil to celkom náhodou. „Môj sused predáva dom, tak som neodolal a pozrel si jeho inzerát,“ píše na svojom Twitteri. „A čo nevidím. To je predsa naša mačka,“ dodáva k fotografii, kde sa na posteli pohodlne vyvaľuje oranžová chlpatá guľa. A vôbec sa za seba nehanbí.

Je len veľmi malá pravdepodobnosť, že sa tam teleportovala v deň fotenia, aby pozdvihla záujem o predávanú nehnuteľnosť. Skôr sa zdá, že sa tam vykráda pravidelne. A majiteľ? Ten o tom nemá ani páru. Jeho tweet sa stal okamžitým virálom s viac ako 300-tisíc lajkami a ľudia chceli vedieť, kde je malý grázel teraz. Michael potvrdil, že mačka napokon našla cestu domov… otázne však je, dokedy tam zostane. 

Zdroj: generoom / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť