Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Návšteva verejného kúpaliska sa môže spájať s množstvom trápnych situácií. Od pošmyknutia na vlhkej zemi a zarazenia rohu bazéna medzi ritné polky, cez pád pri pokuse o perfektnú selfie až po neúmyselné obnaženie.

Úprimne, je asi dvojpercentná pravdepodobnosť, že sa vám niektorá z týchto tragédií stane, lenže pokiaľ máte priateľov s naozaj unikátnym zmyslom pre humor, šance sa razom rapídne zvyšujú.

Asi nie som jediná, ktorej najväčšou nočnou morou je predstava, že by ma mala široká verejnosť obdivovať v plnej mojej kráse. Bez oblečenia. A hlavne bez akéhokoľvek varovania, že sa takýto incident ide práve udiať mne. Ale ako sa hovorí, nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch a úplne rovnako to platí aj s trápnymi situáciami.

Svoje o tom vie nepochybne aj Lee Kenny, ktorý sa stal obeťou nevinného žartíku svojho priateľa a ten sa jednoznačne postaral o to, že táto dovolenka sa zapíše do Leeovej pamäti ako „nezabudnuteľná“. Je totiž naozaj ťažké zabudnúť na moment, kedy sa na oči všetkých hotelových hostí užívajúcich ponúkaný bazén, dostane tvoja mužská pýcha v plnej paráde.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/vrt-straf-onder-de-indruk-samson-en-gert-4BB8y6rRCf5bW)

Nástrojom vtipného mučenia sa v tomto prípade stali plavky, ktoré majú jednu špeciálnu vlastnosť – vo vode sa „rozpadávajú“. Ako ste sa už iste dovtípili, nie sú to úplne klasické plavky, pretože kto by predsa chcel kus odevu do vody, ktorý vo vode prestáva fungovať a plniť svoj účel. Sú to plavky určené presne pre takýchto pranksterov, ktorí nevedia čo od dobroty a tak napaľujú svojich známych.

Leeov kamarát teda túto skvelú pomôcku na žarty využil. Napísal na plavky Leeove iniciály a tváril sa, že to sú jeho plavky, ktoré si zabudol uňho v izbe. Lee nemal najmenšie podozrenie, tak si plavky zobral a neskôr si ich dokonca obliekol k bazénu. Najprv bolo všetko v poriadku, no postupne sa na ňom jeho falošný plavecký úbor začal rozpadať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/colbertlateshow-magic-stephen-colbert-late-show-l46CnlK71u7CazMUE)

Obecenstvo pri bazéne okamžite spozornelo a ničnetušiaceho muža počastovalo hurónskym rehotom. Lee sa snažil situáciu zachrániť, no skôr ako sa vôbec stihol zorientovať, plavky boli nenávratne preč.

Nebyť teda šľachetného činu plavčíka, ktorý sa nad zúfalým mužom zľutoval a ponúkol mu uterák na zakrytie, mohla sa celá situácia vyvŕbiť ešte celkom inak. Ak ste si však mysleli, že tento zážitok poznamenal Leeho po zbytok dovolenky a že už sa neodvážil vytiahnuť päty z izby, ste na omyle. Ako povedala jeho manželka stručne, no kruto: „Taký múdry zase nie je.“

https://www.youtube.com/watch?v=XfkIGOPfIxY

Zdroj: unilad.co.uk
Titulná fotka: youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť