Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Chlapík spravil zoznamovaciu appku, na ktorej je jediným profilom na výber on sám

Ak ti žiadna appka nevyhovuje, najlepšie je spraviť si vlastnú!


Ťažko je s nimi, ťažko je bez nich. To sa dá povedať o zoznamovacích službách. Single ľuďom ponúkajú obrovský výber potencionálnych partnerov, zároveň však nezaručujú ich kvalitu. Los Mayers z Brooklynu si povedal, že najlepšia appka na zoznamovanie bude pre neho tá, ktorú si spraví on sám.

Výsledkom je „Flirt With Los“, niečo, čo môže na prvý pohľad pripomínať Tinder, avšak s jedným veľkým rozdielom – jediný profil, o ktorého priazeň sa môžeš uchádzať, je ten Losov.

Každý problém má svoje riešenie

Los tvrdí, že k vytvoreniu tejto aplikácie ho priviedla negatívna skúsenosť so službou Hinge. Po tom, čo sa skončil jeho posledný vzťah, sa Los rozhodol dať šancu online randeniu. Po mesiaci používania Hinge nedospel k žiadnemu výsledku a zostal sklamaný. Aplikácia nenaplnila jeho očakávania.

Čo si sám nespravíš, to nemáš! Los si teda vytvoril službu, ktorá je na mieru ušitá jeho potrebám. Až natoľko, že má jeho meno v názve. Flirt With Los sa na nič nehrá a názov naozaj hovorí sám za seba. Nejde o nič iné ako o flirtovanie s Losom.

Hľadáš si lásku? Tieto mená majú vyššiu šancu nájsť si partnera na online zoznamke

Mohlo by ťa zaujímať:

Hľadáš si lásku? Tieto mená majú vyššiu šancu nájsť si partnera na online zoznamke

Áno alebo nie?

Aplikácia nemôže byť jednoduchšia. Po jej otvorení zadáš svoje meno na Instagrame alebo na Twitteri a následne sa ti zobrazí fotka Losa s tlačidlami Flirtovať? a Nechať tak. Ak zvolíš prvú možnosť, objaví sa ti niekoľko viet, ktorými môžeš začať konverzáciu alebo môžeš napísať vlastnú správu.

Programátorovi z Brooklynu nevyhovovala žiadna služba na zoznamovanie. Rozhodol sa preto, že si spraví vlastnú zoznamovaciu appku.
Screenshot Flirt With Los

Pokiaľ Losa z nejakého dôvodu odmietneš, zobrazí sa fotografia, na ktorej plače, a vyzve ťa, aby si to skúsil znova.

Programátorské cvičenie

Los svoju bizarnú zoznamovaciu appku neberie až tak vážne. Priznáva, že do veľkej miery ide o akýsi experiment, do ktorého sa pustil v snahe zdokonaliť svoje programátorské zručnosti. Celý rok 2023 sa držal záväzku každý mesiac vytvoriť aspoň jednu aplikáciu a „Flirt With Los“ mu pomohla naplniť tento cieľ.

Los tvrdí, že počas práce na tejto appke sa toho veľa naučil nielen z technického hľadiska, ale veľa uvažoval aj o filozofických otázkach spojených s tvorbou aplikácií. Mnohé veľké aplikácie sú žalostne neosobné, prehnane komercializované a slúžia predovšetkým na to, aby z ľudí ťahali dáta a peniaze.

Programátorovi z Brooklynu nevyhovovala žiadna služba na zoznamovanie. Rozhodol sa preto, že si spraví vlastnú zoznamovaciu appku.
Pexels

Všetky aplikácie, ktoré doteraz Los vytvoril, boli podľa jeho slov osobné, a to v zmysle, že pomáhajú riešiť problémy, ktoré trápia jeho samotného. Flirt With Los je však niečo osobné na úplne novej úrovni – až tak, že dlhý čas rozmýšľal, či sa vôbec o túto appku podelí so svetom. Nakoniec nabral odvahu a dal ľuďom šancu zoznámiť sa s chlapíkom, ktorému kreativita, iniciatíva a zmysel pre humor určite nechýbajú…


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.