Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Svetová koronavírusová pandémia prináša neočakávaných hrdinov. Dokazuje to aj prípad chlapíka, ktorý čakal v rade pred galantériou, zodpovedal pár otázok reportérovi a následne sa okamžite zaradil medzi legendy slovenského internetu.

Srdcia Slovákov si tento muž získal nielen svojím precíznym zhodnotením situácie na Slovensku, ale aj svojím šťavnatým prejavom v štýle Noriky Mojsejovej a nebezpečne vysokou hladinou sarkazmu. Klip vznikol ako súčasť televíznej reportáže, ktorá, samozrejme, tie najlepšie časti vynechala.

⭐️⭐️⭐️Zrodila sa legenda ⭐️⭐️⭐️

⭐️⭐️⭐️Zrodila sa legenda ⭐️⭐️⭐️Viete čo včera kolovala po internete taká fotka, ako stoja ľudia v rade pred textilnou galantériou na Špitálskej v Bratislave?Tak my odtiaľ máme aj video.??

Gepostet von Zomri am Dienstag, 31. März 2020

Virálne video obletelo sociálne siete a už nikto z nás nikdy nevysloví slovné spojenie „veľká ihla“ bez toho, aby si spomenul na tohto pána. Ak by sa jeho nadšení fanúšikovia zmobilizovali a zorganizovali preňho zbierku veľkých ihiel, určite by už po pár hodinách mal istotu, že každý deň v roku môže šiť inou…


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.