Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Ak ľudia modernej doby v niečom vynikajú, tak je to nepochybne schopnosť vymýšľať bizarné výhovorky, prečo si nemôžu plniť svoje povinnosti. Umieram, som chorý, pes mi zožral kľúče od auta, tak ho teraz preháňam po parku a čakám, kým sa vykadí… obohraná platňa, ktorú poznáme všetci. Študáci, zamestnanci aj samotní šéfovia.

Ale aj tak nám to žerú. Niektorí kvôli nedostatku šedej mozgovej kôry, iní zase preto, že si veľmi dobre pamätajú, ako ťažko sa kedysi vstávalo im. Tak ťažko, že len rozlepenie viečok ich stálo polovicu energie, ktorá sa počas ôsmich hodín spánku stihla v ich tele naakumulovať. Tak ťažko, že si každé ráno kládli otázku, či vôbec svoju prácu potrebujú, či by nebolo produktívnejšie nájsť si nejakého sponzora alebo sa radšej uspokojiť so životom pod mostom.

Season 5 Episode 6 GIF by Portlandia - Find & Share on GIPHY

Občasné klamstvá svojich zamestnancov o zdravotnom stave teda prekusnú, aj keď vedia, koľko je na tom asi pravdy. Tento chalanisko z Twitteru si ale dal extrémne záležať na tom, aby to jeho klamstvo ostalo neprekuknuté. A tak si vo photoshope prirobil na auto prasknutú gumu… a následne to vycapil na jednu z najväčších sociálnych platforiem na svete. Lebo presne to sa robí, keď chceš, aby tvoja drobná lož ostala bez povšimnutia.

Vedenie jeho firmy to očividne zožralo aj s navijakom, keďže svoj čin označil za „proudest moment of my life“ (moment, keď bol na seba najviac hrdý – v slovenčine to znie trošku stupídne). Koniec-koncov, môže byť. Nie každý deň sa predsa človeku podarí prispieť do internetovej sféry niečím, čo si vyslúži vyše 200-tisíc lajkov. A čo na tento počin povedali ostatní užívatelia?

Tento človek podotkol, že by si chlapec mohol do budúcna naštudovať, ako fungujú tiene

Tu zase niekto apeloval na to, že by sa to dalo ešte o čosi viac vyhrotiť

 

Ďalší si dal námahu nájsť pôvodný obrázok

A na záver sa našli aj takí, ktorých príspevok inšpiroval a vyskúšajú to tiež

 

Zdroj: PapaBoardslide / Twitter


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.