Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Ak ľudia modernej doby v niečom vynikajú, tak je to nepochybne schopnosť vymýšľať bizarné výhovorky, prečo si nemôžu plniť svoje povinnosti. Umieram, som chorý, pes mi zožral kľúče od auta, tak ho teraz preháňam po parku a čakám, kým sa vykadí… obohraná platňa, ktorú poznáme všetci. Študáci, zamestnanci aj samotní šéfovia.

Ale aj tak nám to žerú. Niektorí kvôli nedostatku šedej mozgovej kôry, iní zase preto, že si veľmi dobre pamätajú, ako ťažko sa kedysi vstávalo im. Tak ťažko, že len rozlepenie viečok ich stálo polovicu energie, ktorá sa počas ôsmich hodín spánku stihla v ich tele naakumulovať. Tak ťažko, že si každé ráno kládli otázku, či vôbec svoju prácu potrebujú, či by nebolo produktívnejšie nájsť si nejakého sponzora alebo sa radšej uspokojiť so životom pod mostom.

Season 5 Episode 6 GIF by Portlandia - Find & Share on GIPHY

Občasné klamstvá svojich zamestnancov o zdravotnom stave teda prekusnú, aj keď vedia, koľko je na tom asi pravdy. Tento chalanisko z Twitteru si ale dal extrémne záležať na tom, aby to jeho klamstvo ostalo neprekuknuté. A tak si vo photoshope prirobil na auto prasknutú gumu… a následne to vycapil na jednu z najväčších sociálnych platforiem na svete. Lebo presne to sa robí, keď chceš, aby tvoja drobná lož ostala bez povšimnutia.

Vedenie jeho firmy to očividne zožralo aj s navijakom, keďže svoj čin označil za „proudest moment of my life“ (moment, keď bol na seba najviac hrdý – v slovenčine to znie trošku stupídne). Koniec-koncov, môže byť. Nie každý deň sa predsa človeku podarí prispieť do internetovej sféry niečím, čo si vyslúži vyše 200-tisíc lajkov. A čo na tento počin povedali ostatní užívatelia?

Tento človek podotkol, že by si chlapec mohol do budúcna naštudovať, ako fungujú tiene

Tu zase niekto apeloval na to, že by sa to dalo ešte o čosi viac vyhrotiť

 

Ďalší si dal námahu nájsť pôvodný obrázok

A na záver sa našli aj takí, ktorých príspevok inšpiroval a vyskúšajú to tiež

 

Zdroj: PapaBoardslide / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť