Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Ak nám ľuďom niečo ide, tak je to predstavovanie si morbídnych katastrofických scenárov, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy (alebo tak skoro) nestanú. Netvár sa, že nie. Tri hodiny ráno, ty ležíš v posteli, pozeráš do stropu a namiesto toho, aby si spal a ušetril sa ráno od trojitého espressa, myslíš na totálne hovadiny. Čo keď umrieš? Čo keď umrú všetci, ktorých máš rád? Čo bude potom?

Zo srandy hovoríme kamošom, akú pesničku nám majú pustiť na pohrebe, a prízvukujeme partnerom, že ak si po našej smrti do roka nájdu niekoho iného, tak ich budeme chodiť strašiť až do smrti. Je to divné? Asi hej. Ale takí skrátka sme. Chalanisko, ktorý na TikToku vystupuje ako @paulbiack, to však celé povýšil na úplne nový level a na sociálnej sieti sa s verejnosťou podelil o svoj bizarný zoznam.

Shutterstock

„Chcem vedieť, ak Rihanna vydá nový album alebo ak niekto napadne Meghan Markle.“

Zoznam úloh, ktoré majú jeho blízki dodržiavať v prípade, že jedného nemilého dňa upadne do kómy. Niežeby mal vážnu chorobu a niečo podobné mu v blízkej budúcnosti hrozilo, ale predsa len. Človek nikdy nevie, čo prinesie ďalšie ráno a je lepšie sa pripraviť. „Po prvé, udržiavanie účesu raz týždenne. Po druhé, prehľad noviniek z oblasti popkultúry, ideálne od homosexuálneho muža. Po tretie, ospravedlnenie od každého, kto mi kedy ublížil,“ menuje vo svojom videu Paul.

Ďalej sa na jeho zozname objavili perličky ako kampaň na sociálnych sieťach, aby naňho ľudia nezabudli, alebo uverejnenie jeho fotky v komatickom štádiu na TikToku, aby bol v trendoch a ostal relevantný. Paul ďalej uviedol, že si za žiadnych okolností neželá byť kŕmený, zato by mu nevadilo, ak by mu niekto vložil do úst cigaretu. „Asi si z nej nebudem vedieť potiahnuť, ale chcem ju tam mať,“ hovorí mladý muž.

@paulbiack

Coma Rules #fyp #foryou #scottish #lgbt

♬ original sound – Paul Black

V neposlednom rade apeluje na to, aby mu na slúchadlách každý deň hrala Chromatica. Och, a aby sme nezabudli, niekto má založiť GoFundMe účet, na ktorom sa budú zbierať peniaze, aby si mohol po prebudení kúpiť oblečenie na svoje nové ultra štíhle telo. To na margo toho, že ho nebudú kŕmiť. Jeho želania tolerovať nemusíš, ale treba uznať, že nápad je to celkom slušný. Čo by bolo na tvojom zozname?

Zdroj: @paulbiack / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť