Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Chlapík zavolal žene na rande Uber a poslal ju domov. Nepáčil sa mu jej outfit

Niektorí ľudia by mali mať reálne zakázané randiť.


Neprísť na rande bez ohlásenia by malo byť pokutovateľné. Stráviš hodinu v kúpeľni, absolvuješ celoplošné holenie, nanášaš mejkap, vysvetľuješ vlasom, že stáť dohora je v rozpore so všetkými fyzikálnymi zákonmi vôbec, vyberáš si vhodné oblečenie… A načo? Aby si si sama posedela pri stole, naliala do seba dva poháre vína a čelila ľútostivým pohľadom čašníkov, ktorí presne vedia, koľká bije?

Táto žena je však jasným dôkazom toho, že niekedy je predsa lepšie, keď ten druhý nepríde. Aspoň sa totiž nestane toto. Slečna menom Nikki, ktorá na TikToku vystupuje ako @nikki.jabs, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o príbeh, ktorý je nočnou morou každého, kto kedy absolvoval rande na slepo. Alebo akékoľvek iné.

Chalan ju kvôli oblečeniu poslal obratom domov

Vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako osem miliónov zhliadnutí, vysvetľuje, čo sa vlastne stalo. Chlapíkovi sa hneď v úvode nepozdávalo, ako prišla nahodená, a mal tie gule opýtať sa jej, či by s tým niečo nechcela urobiť. „Buď budem mať toto, alebo idem domov,“ povedala mu na to a ani vo sne by jej nenapadlo, že by si mohol zvoliť možnosť bé. Lenže stalo sa.

Chalan neotáľal a okamžite jej zavolal Uber. „Som smutná, pretože som si dala záležať na tom, aby som bola pekná,“ hovorí, zatiaľ čo neúspešne potláča slzy Nikki. „A on ma poslal domov. V piatok večer ma usadil do auta k úplne cudziemu človeku a poslal ma preč,“ dodáva. „Kto vôbec niečo také urobí?!“

Najhoršie na celej veci je, že ako Nikki neskôr objasnila, toto nebola jednorazovka. Nebol to náhodný idiot z internetu, na ktorého zabudne rýchlejšie, ako stihne vysloviť „nas*r si“. Bol to chalan, ktorého nielenže poznala dlhšie, ale sa aj pravidelne stretávali nielen na kamarátskej báze.

Shutterstock

Začalo to drobnými poznámkami, skončilo to plačom

„Už niekoľko týždňov mal hlúpe narážky. Pýtal sa ma, prečo nosím opätky, vraj má radšej, keď mám tenisky. Chcel vedieť, prečo používam mejkap, vraj sa mu viac páčia prirodzené ženy,“ hovorí Nikki o chalanovi, ktorému očividne ani len nenapadlo, že by si mal nájsť ženu podľa svojich predstáv a nesnažiť sa zmeniť tú, ktorá mu podľa všetkého nevyhovuje. Prototyp ideálneho chlapa.

V ďalšom videu objasnila, že sa s ním ešte musí stretnúť. Zabudla si totiž notebook v jeho byte a hoci by ho najradšej kopla rovno do tváre (aby sme v tom mali jasno, toto nepovedala), určite ho tam nenechá. „Snažil sa ma objať, ale ja som mu to nežrala. Ani som sa ho nedotkla,“ opisuje vo videu ich – pravdepodobne posledné – stretnutie.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť