Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Akými predpokladmi musí žena disponovať, aby s ňou jedinec opačného pohlavia bol ochotný existovať v symbióze? Musí mať pevné troječky, zadoček sťa dva cesnakové strúčiky, cvičiť a utekať pred celulitídou, čo jej sily stačia? Musí mať inteligenčný kvocient vyšší ako zárubňa a vedieť, ako sa píše slovo nejaký? Alebo stačí, že má dieru medzi nohami a nie je tak celkom xantipa?

Tento chalanisko z Twitteru v tom má celkom jasno. Hoci sa ho na názor absolútne nikto nepýtal, rozhodol sa dať na známosť širokej verejnosti (a hlavne tej nežnejšej časti populácie) svojich šestoro na tému „ako si udržať chlapa“.

Z tejto záležitosti je však viac než jasné, že absencia žien v jeho živote nepramení z toho, že by si ho žiadna nevedela udržať. Problém tkvie v niečom celkom inom. Poďme sa na tú parádu teda spoločne pozrieť.

1. Naučiť sa variť chutné jedlá

Pochopiteľne. Veď žrať Bukovského otruby a pripálené cestoviny sedem dní v týždni, to je na slučku. Okrem toho je vedecky dokázané, že konzumácia zhoreného jedla prispieva k vzniku rakoviny, takže je tento bod zo zdravotného hľadiska nevyhnutný.

2. Byť ženská (dlhé vlasy, mejkap, nechty atď.)

Už nežijeme v štrnástom storočí, dnes sa už na opachy nechce nikto pozerať. Dlhé vlasy na intímne radovánky zo súdku „zozadu a bez lásky“ sú základ, rovnako ako maľovačky vrátane umelých mihalníc. Žena, ktorá nevie pozametať tri miestnosti naraz jedným žmurknutím, nie je hodná mužského záujmu. Len ju nezabudni kvalitne zd*bať, že ráno sto hodín okupuje kúpeľňu.

Offended GIF - Find & Share on GIPHY

3. Nenadávať mu za triviálne hlúposti

Nikto predsa nechce, aby sa chudák junák rozplakal. Inak je triviálna blbosť celkom relatívny pojem a predstavy o tom, čo to vlastné znamená, sa od muža k žene diametrálne odlišujú. Mužský vesmír rozhodne nestojí na tom, akú farbu mali ponožky, ktoré práve hodili do čisto bielej práčky. Žena, ktorá v nej mala krémovú blúzu za štvrtinu svojej výplaty bude však na situáciu nazerať… no, povedzme, trošku inak.

4. Nebyť v debete

Lebo peniaze vládnu svetu a tvoje problémy za teba nikto riešiť nebude. Je úplne jedno, načo si peniaze potrebovala a ako veľmi ti horelo pri r*ti, že si siahla na tieto financie… dokiaľ sa z toho nevyhrabeš, slovo vzťah pokojne vyškrtni zo svojho slovníka.

How Dare You No GIF by Gunpowder & Sky - Find & Share on GIPHY

5. Nebyť slobodná mamička

Ak sa ti už náhodou šmyklo, chalanisko zobral nohy na plecia a ty si ostala na ocot aj s malým prírastkom, tak to môžeš s milostným životom rovno zabaliť. Podľa tohto pána by si to malé mala asi predať na blšáku alebo začať nakupovať červené a mačky. Ružová budúcnosť ťa teda rozhodne nečaká, ale sama si za to môžeš, že si tomu svojmu roztiahla nohy bez predšukovej zmluvy.

6. Vedieť, ako ho uspokojiť v posteli

Myslím, že v tomto prípade bude bohate stačiť, ak vie žienka pohoniť… jeho monštruózne egíčko. Stačí povedať, že mal pravdu, že je úžasný a prakticky ľudským ekvivalentom Herkulesa a už sa mu začnú rifle vydúvať na tých správnych miestach.

Asi netreba hovoriť, že ľudia v komentárovej sekcii neboli jeho múdrami ani zďaleka takí nadšení ako on sám. Padli slová ako mizogýn, ženský repelent a človek nemusí byť žiaden zarytý feminista, aby sa s nimi stotožnil. Jeho zoznam je totiž prinajmenšom hlúpy. Funkciu ženy vo vzťahu opisuje viac ako estetickú a haló… od toho sme už hádam rokmi upustili. Nie?

New Girl Woman GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Richard Cooper / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť