Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Chlapík zo zoznamky vypracoval slečne 2-stranovú esej, prečo by s ním mala ísť na rande

Tomu sa hovorí odhodlanie.


Online zoznamky majú svoje úskalia a s každým matchom ti nad hlavou visí otáznik, či si budete aj v realite rozumieť tak dobre ako cez písmenká. Jasné, môžete to zobrať z rýchlika a rovno vybehnúť na kávu, ale čo ak to bude úchyl? Masový vrah? Týpek, čo ti bude chcieť predať bambusové ponožky alebo uzavrieť životnú poistku, len aby ťa cestou domov zrazil autom? Jeden nikdy nevie.

Tento chlapík možno narazil na riešenie. Kto kedy bol na internetovej zoznamke, vie, že 80 percent chlapov je príliš lenivých aj na to, aby si vypísali profil, ale tento medzi nich očividne nepatrí. Jemu totiž nerobilo problém odoslať rovno dvojstranovú esej.

Kreatívny spôsob, ako zaujať na online zoznamke

Slečna menom Paige, ktorá na TikToku vystupuje ako @paigehyness, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o vskutku netradičný exemplár mužského pohlavia, ktorý jej skrížil cestu na internetovej zoznamke Hinge. Chalan odštartoval debatu vyhlásením, že by rád niečo spravil s jej negatívnou mienkou o mužoch a naozaj bol odhodlaný tak učiniť.

Virálne video doposiaľ nazbieralo takmer pol milióna zhliadnutí. Paige v ňom odhaľuje konverzáciu, v ktorej sa jej chalan pýta, koľko stranovú esej by mal na danú problematiku vypracovať. „Dvoj,“ odpovedala mu zo srandy Paige a nezabudla dodať, nech pripne minimálne tri kredibilné odporúčania. Celú vec považovala za žart a ani vo sne by jej nenapadlo, že sa jej nápadník skutočne pustí do práce.

Presne to sa však stalo a onedlho jej v schránke pristál dokument s názvom „LATE ASSignment“. Ľudí na internete príhoda vskutku pobavila. „Niečo veľmi podobné urobil aj ten môj a teraz sme zasnúbení,“ napísala jedna z komentujúcich. „Tomu sa hovorí odhodlanie. Za toto s ním musíš ísť aspoň na kávu,“ vyjadril sa zase niekto ďalší. A čo ty? Už niekto vynaložil toľkoto úsilia, aby ťa vytiahol na rande?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť