Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Americký prezident Donald Trump sa preslávil svojou láskou ku Twitteru. Väčšinu svojich dôležitých rozhodnutí ohlasuje práve tweetmi, čím občas zaskočí aj členov svojej vlády, ktorí o veci neboli nijako informovaní.

Trump tweetuje často a zbesilo – nie je to nič nezvyčajné, ak jeho príspevky obsahujú kopu nezmyslov, nediplomatických vyjadrení či nechutných urážok. Donald vie, ako zvýšiť tlak občanom svojej krajiny. Istý Paul Spelman preto vyrobil zariadenie, ktoré vydá tabletku Ibuprofenu vždy, keď Trump hocičo pridá na Twitter.

Paul sa svojím vynálezom pochválil na Reddite, kde zároveň objasnil, ako zariadenie funguje. Javascript bežiaci na malom počítači neustále kontroluje prezidentov Twitter. Pokiaľ sa objaví akýkoľvek nový príspevok od Trumpa, motor v umelej hlave spraví otočku o 360°. Pri tomto pohybe vypadne jedna z uskladnených tabliet cez ústa.

Originálny príspevok na Reddite bol po niekoľkých hodinách uzamknutý. Z celkom pochopiteľných príčin. Zosmiešňovanie Trumpa vyvolalo nevôľu u jeho podporovateľov a čoskoro sa vlákno zmenilo na boxerský ring, kde sa riešilo všetko možné, len nie programovanie. Nie každý má pochopenie pre takúto formu satiry.

Zdroj: dailydot.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť