Chlapíka čerstvo prepustili z basy: Kamaráti mu pripravili takúto trefnú tortu

Niet nad dobrých kamarátov s ešte lepším zmyslom pre humor.

Zdroj: Max Pixel

Niet nad dobrých kamarátov s ešte lepším zmyslom pre humor. A hlavne, niet nad takých kamarátov so zmyslom pre humor, ktorí ťa po návrate z basy privítajú s otvorenou náručou a ešte ti aj upečú fajný koláč. Nech už celá táto scenéria znie akokoľvek bizarne.

Podľa slov tejto žienky z Redditu, jedného kamaráta jej priateľa nedávno prepustili z väzenia. Chalanisko bol totiž v podmienke za prechovávanie psychotropných látok a jazdu pod vplyvom alkoholu, no myslíte, že ho zastavila táto žltá karta v užívaní si svojho doterajšieho životného štýlu? Odpoveď už asi poznáme. A tak sa z jednej bujarej noci razom stal život za mrežami.

Arrested Development Ive Made A Huge Mistake GIF - Find & Share on GIPHY

Pobyt v tejto inštitúcii mu okrej tej obohratej „nemôžeš odísť a pozor na padajúce mydlo“ záležitosti znepríjemňovalo ešte aj niečo iné. Strava. Väzenská kuchyňa rozhodne nepatrí ku gastronomickej elite, na druhej strane, jej stravníci ani nie sú tí, ktorých chuťové poháriky by stálo za to rozmaznávať.

Plus, povedzme si otvorene, môže to byť horšie ako tie skvosty, čo servírujú v školách na obed v tejto našej malebnej domovine? Nie. Nie, nemôže, ale to vôbec nie je predmetom dnešného pojednávania. Dnes sa totiž bavíme o chlapíkovi, ktorý sa stihol z basy dostať tesne pred svojimi narodeninami.

Chlapíkovi, ktorý očakával normálnu narodeninovú tortu a zároveň aj chlapíkovi, ktorý ju nedostal. Prečo? Lebo mal dobrých kamarátov s ešte lepším zmyslom pre humor, ktorí sa nazdávali, že omnoho lepšia ako obohraná klasika bude torta… nuž, takáto.

My boyfriend’s friend recently got out of jail, and today is his birthday. Of course, this is the only appropriate way to wish him Happy Birthday from funny

Mali pravdu. Malo to svoje čaro. A hoci je to doslova ako vítať Krista s krucifixom, oslávenca to nepochybne pobavilo a zvyšok komunity tejto oranžovej sociálnej siete tiež. Nie nadarmo si atypická torta vyslúžila viac ako 68-tisíc lajkov a takmer dve tisícky komentárov. V nich sa aj ostatní podelili o svoje kreatívne darčeky pre čerstvo prepustených ex väzňov.

„Ja som poslala mame priepustku z väzenia z Monopoly. Neverím, že mi toto nenapadlo tiež,“ napísala jedna užívateľka. Ostatní s užším aj širším príbuzenstvom v inštitúciách podobného rázu sa nápadu s hracou kartou okamžite chopili a údajne ich pri najbližšej možnej príležitosti plánujú využiť tiež. Takže, ak máš aj ty niekoho za mrežami, vieš, čo máš robiť. 

22 Jump Street GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: lmnopqrtist / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Problémy žien so zadkami, ktoré zažívajú tie s väčším, ale aj s menším pozadím


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME