Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.11.2023
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Každý z nás mal na strednej spolužiaka-ašpirujúceho biznismena, ktorý sa už narodil so slovami „marketingový stratég“ vyrytými na čele a pevne veril, že jedného dňa bude minimálne majiteľom ropného impéria. To sa mohlo vyvrbiť hneď dvomi spôsobmi. Buď sa z neho stal samozvaný finančný poradca, alebo dnes fakturuje kamarátom každú zjedenú hranolku. Ako tento chlapík.

Nebudeme si klamať. Každý z nás v sebe chová značnú averziu voči ľuďom, čo beztrestne užierajú z nášho jedla. Doteraz máš v čerstvej pamäti, ako si v škole otvoril balík žuvačiek alebo zemiakových lupienkov a zrazu si bol najpopulárnejšie decko v okruhu siedmich kilometrov. A to si ešte netušil, že jedného dňa budeš zdieľať domácnosť s polovičkou, ktorá určite „nie je hladná“.

Shutterstock

Ale predsa len – čo je veľa, to je veľa. A toto je jednoznačne veľa. Chlapík menom Peter, ktorý na TikToku vystupuje ako @peterpribylpierdinock, sa nedávno podelil s internetom o bizarnú konverzáciu so svojím známym. V nej ho žiada o peniaze za pár hranolčekov, ktoré mu večer predtým odjedol z taniera. A ktoré mu, len tak mimochodom, predtým ponúkol. 

Žiadne centy nemôžu ostať bez povšimnutia

Z videa sa stal okamžitý virál, ktorý má momentálne viac ako 6,5 milióna zhliadnutí. „Ahoj, akurát delím účet z večere. Ty si mal zopár mojich hranolčekov, však?“ pýta sa ho známy cez správu. Na to Peter odpovedá, že áno, zopár si ich dal a chcel vedieť, prečo sa ho pýta. „Len tak, aby som mohol prihodiť zhruba 40 centov k tvojmu účtu. Ak je to teda v poriadku,“ odpovedá na to chlapík.

@peterpribylpierdinock

Friends of friends get wayyy too bold with venmo charges

♬ Mia & Sebastian’s Theme – Kim Bo

„Dokopy je to teda 20,31 eur – za tvoje jedlo, časť z prepitného a za jedlo, ktoré si zjedol mne,“ vykalkuloval človek na druhej strane a Peter neveril vlastným očiam. Nuž, ako sa hovorí, kamaráti buďme, no dlhy si plaťme. Aj keď sú to centy. Centy za zhruba tri zemiakové hranolčeky. Zemiakové hranolčeky, ktoré mu boli ponúknuté. Život je krásny.

Zdroj: peterpribylpierdinock / TikTok 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.