Chlapíkovi sa podarila naozaj originálna výzdoba domu. Malo to však nečakaný následok

Niekto je schopný položiť pre výzdobu aj život.

Na adventnom kalendári svieti prvá sviečka, čo znamená, že Vianoce sa nezadržateľne blížia. Čo sa týka Američanov, tak veľmi dobre vieme, nielen z amerických filmov, že sú vo vyzdobovaní svojich domov veľmi súťaživí. Snažia sa predbehnúť susedov s lepšou, väčšou a krajšou, či originálnejšou výzdobou svojho domu.

Podobne bol na tom aj Chris Heerlein, ktorý sa rozhodol dom vyzdobiť inšpirovaný filmom Vianočné prázdniny. Film si už určite minimálne raz videl aj ty. Ak nie, môžeš si byť viac ako istý, že sa určite v televízii objaví počas sviatkov.

Vo filme je scéna, keď Clark Griswold, hlava rodiny, vyzdobuje strechu domu, avšak začne zo strechy padať, nešťastne sa mu skĺzne rebrík, ktorý nevie zachytiť a visí na odkvapovej rúre. Práve touto scénou sa dotyčný inšpiroval a vytvoril tak svoju vianočnú výzdobu.

Všetko by bolo v poriadku, pokiaľ by táto vianočná výzdoba jedného dňa neprekvapila pána, ktorý ju za výzdobu nepovažoval. Rozhodol sa tak muža, visiaceho z parapety, zachrániť. Alfred Norwood, muž ktorý bol empatický voči tejto vianočnej výzdobe možno nikdy nevidel Vianočné prázdniny.

Po tom, ako dobehol k figuríne a snažil sa jej pomôcť, vytočil medzičasom aj 911. Nehybnej figuríne sa zatiaľ starostlivo prihovoril vetou: „Ó pane, prosím vydržte.“ K figuríne posunul rebrík a opýtal sa, či sa k nej môže dostať. Figurína mu, samozrejme, neodpovedala.

Chlapík sa otáča smerom k ceste a kričí o pomoc, no nik nezastavuje. Pomaly si však uvedomil, že tu nejde o žiadnu záchrannú akciu. Majiteľ domu a tvorca výzdoby sa však po tomto incidente rozhodol, že by mal byť tento príbeh zverejnený.

Muž, ktorý sa rozhodol zachraňovať figurínu bol totiž jediný, ktorý zo všetkých tých ľudí, ktorí okolo prešli, zastal a zaujímal sa. Majiteľ domu sa po tomto incidente rozhodol umiestniť na dvor tabule, ktoré ďalších možných záchrancov života figuríny uvedú na pravú mieru.

Zdroj: vice.com
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pocity a emocionálne krízy, ktoré prídu, keď si uvedomíš, že už je fakt DECEMBER

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME