Typy chorých ľudí, ktorých nájdeš v tomto období na každom rohu

Obdobie chorôb je opäť tu.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Je tu jeseň a s ňou okrem kratších dní a padajúceho lístia prišla aj iná, dosť nepríjemná, záležitosť. Chrípkové obdobie. Asi neexistuje človek, ktorý by mohol obligátne prehlásiť, že mu táto súčasť sychravého ročného obdobia nelezie na city. Všade je to samý bacil, kto nesoplí, kýcha, kto nekýcha, kašle. Nádhera.

S naším šikovným ilustrátorom sme vám načrtli 6 typov ľudí a ich správanie, keď na nich niečo lezie. Nájdeš sa v nich aj ty?

1. Ten, ktorý sa tvári, že skapína

Pri prvom kýchnutí googli príznaky, pri druhom už nemusí, lebo vie, že určite skapína. Pri treťom kontroluje, či má životnú poistku, a keď sa spustí sopeľ, berie do ruky lopatu. Ten hrob sa totiž sám nevykope…

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ten, ktorý naozaj skapína

Do miestnosti vstupuje na tri etapy. Najprv vojde kúdol baktérií, potom on a o tri metre za ním pľúca aj so zvyškom dýchacej sústavy. Vôbec to s ním nevyzerá dobre, ale radšej ako navštíviť lekára sa nadopuje ibalginom a tajne dúfa, že sa dožije rána.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Ten, ktorý na to ide po zdravom

Zázvorový čaj. Všetko vyrieši zázvorový čaj. Keď nestačí ten, treba pridať med. A cesnak. A škoricu, kajanskú papriku, spirulinu, acai prášok, dve deci domácej slivovice a zamiešať, netrepať. On sa choroby nebojí. To choroba sa bojí jeho.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Ten so zápalom švindľov

Včera do pol tretej ráno sledoval na YouTube mačky splachujúce záchod a dnes ráno si to vypýtalo svoju daň. Ešteže bol ako decko ašpirujúcim hercom, môže teraz čo-to z dramatického krúžku aplikovať aj do praxe.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Ten, ktorý zbiera diagnózy

Chronický hypochonder. Dnes bolela hlava teba, zajtra bude jeho. Pozajtra zakašle slečna na recepcii, popozajtra bude mať feši zápal pľúc a preventívne si zabookuje jedno hrobové miesto. Nuž, niekto zbiera nálepky zo supermarketu, niekto choroby.

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Ten, ktorý sa tvári, že mu nič nie je

V práci by ho všetci najradšej nakopali do zadku. Jeho produktivita sa rovná nule a čo chytí, to buď pokazí, alebo kontaminuje. So sopľom hompáľajúcim sa z nosa sťa býčie semenníky ti bude tvrdiť, že je zdravý ako repa… a vzápätí ti kýchne rovno do ksichtu.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
124
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 prípadov, keď boli vedľajšie postavy vo filmoch lepšie než tie hlavné


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME