Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Chuck Norris príde na Slovensko. Vieme, kto ho pozval a aké netradičné mesto navštívi

Toto nie je vtip o Chuckovi Norrisovi.


Aj viac než 30 rokov po páde železnej opony nás Slovákov dokáže prekvapiť prítomnosť svetoznámych hviezd v našej krajine. Aj tri dekády po tom, ako na štadióne Interu Bratislava vystúpila Metallica, znie pre mnohých ako neuveriteľná správa, že Slovensko navštívi Chuck Norris.

Je to tak. Legendárny texaský ranger na svojom Facebooku zverejnil stručný oznam o tom, že vystúpi na festivale Orion, ktorý sa uskutoční 30. júna až 2. júla 2023 v Žiline. Zatiaľ nie je známe, s akou šou sa americký herec predstaví a čo tu vlastne bude robiť.

Chuck má dnes už 83 rokov a za sebou desaťročia skúseností s bojovými umeniami. Na filmovom plátne prerazil vďaka úlohe vo filme Cesta Draka (1972), kde bol protivníkom Brucea Leeho. V 80. rokoch hviezdil vo viacerých úspešných akčných tituloch. Všetci Slováci ho poznajú ako texaského rangera Walkera zo seriálu, ktorý sa natáčal v rokoch 1993 až 2001.

Festival Orion bude mať tento rok svoju premiéru a sľubuje skvelý zážitok pre všetky vekové kategórie a fanúšikov všetkých hudobných žánrov. Orion láka známymi menami domácich aj zahraničných interpretov ako napríklad Habera a Team, Alphaville, Safri Duo, Kabát, Slade či Olympic.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje