Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Chýba im benzín a nikoho tam nevidieť. Ktorú známu čerpaciu stanicu zatvárajú?

Na tejto čerpacej stanici už nenatankuješ.


Reč je o čerpacích staniciach spoločnosti Benzinol. Ich zákazníci informujú, že už dlhší čas trpia výpadkom pohonných hmôt. Podľa informácií portálu žilina.zoznam.sk majú pumpy na dverách vyvesený oznam, ktorý hlása: ,,Ospravedlňujeme sa, ale pohonné hmoty nemáme!” Ak sa pýtaš dokedy, odpoveď je do odvolania.

Ako ďalej informuje portál, na problém upozornili najmä obyvatelia Žilinského kraja. Navzájom si posielajú echo, aby na túto čerpaciu stanicu nikto nechodil. “Nechoďte na Benzinol, je prázdny, napísal občan z Námestova.

Pod jeho príspevkom sa začali ozývať aj ďalší ľudia, ktorí natrafili na tento problém vo svojom meste. Tvrdošín tiež nemá dosť dlho benzín a ani naftu, sem tam zasvieti plyn, ale málokedy,” priblížil Filip. Problém evidujú aj na pumpách v Ružomberku, Dolnom Kubíne, Novom Meste nad Váhom či v Krásne.

Nadávky, päste a kopance. Internet reaguje na súboj Matovič vs. Kaliňák

Mohlo by ťa zaujímať:

Nadávky, päste a kopance. Internet reaguje na súboj Matovič vs. Kaliňák

Obyvatelia Žilinského kraja sa domnievajú, že spoločnosť Benzinol skrachovala a ich čerpacie stanice prevezme nový majiteľ. V súčasnosti podľa nich Benzinol dopredáva svoje zásoby. Portál sa pokúšal získať stanovisko aj od samotného Benzinolu, zatiaľ neúspešne.

Shutterstock

Tagy:

Nicolette Ftáčková
Vyštudovala som žurnalistiku a moja láska k písaniu sa zrodila už v detstve, keď som sa zvykla zavrieť do izby a hodiny písať rôzne príbehy. Zaujíma ma aktuálne dianie doma i v zahraničí, no môj záber tém je veľmi široký. Rada píšem o zaujímavých ľuďoch a hľadám inšpiratívne príbehy. Spoločenské a LGBTI+ témy sú mi blízke.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.