Chystaná herná pecka od Rockstaru prinesie nevídanú novinku – realistickú fyziku konských semenníkov!

Rozmnožovacie ústrojenstvo virtuálnych koní ešte nikdy nevyzeralo tak dobre!

Technológie sa zlepšujú a s nimi rastú aj očakávania hráčov. Svoje hry chcú mať čo najviac uveriteľné a starostlivo sledujú každý detail. Doba je taká, že vychytávky ako „veci padajú smerom nadol“ alebo „stromy sa počas búrky hýbu“ dnes už len málokomu dokážu vyraziť dych. Šikovní vývojári našťastie vždy dokážu prísť s niečím novým!

Ako dobrý príklad drobného, ale premysleného detailu v hrách sa dá uviesť Zaklínačova brada. Poľskí autori si v perfektnom treťom diele RPG-čka skutočne dali záležať na maličkostiach a Geraltova brada v priebehu hry prirodzene rastie. Hráč samozrejme môže navštíviť holiča a zbaviť sa jej, alebo si ju ponechať ako istý symbol času stráveného v hre.

http://gaminggix.com/

Konzoloví hráči momentálne s napätím sledujú všetky odhalené podrobnosti o blížiacom sa titule Red Dead Redemption 2. Blockbuster z dielne Rockstaru by sa v krátkosti dal opísať ako GTA na divokom západe. Druhá časť je v skutočnosti prequelom a bude sledovať príbeh Arthura Morgana, známeho z prvého dielu.

https://twitter.com/RDonlineNews/status/1042875543513976832/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Emoment&ref_url=https%3A%2F%2Frockstarintel.com%2F2018%2F09%2F20%2Feverything-we-learned-today-about-red-dead-redemption-2%2F

Red Dead Redemption 2 už teraz predstavilo niekoľko zaujímavých drobných inovácií, ktoré sa bežne v hrách nevidia. Spomína sa napríklad dynamický systém počasia, vďaka ktorému sa sneh bude roztápať a blato schnúť. Tieto zmeny by mali ovplyvniť aj možnosti pohybu postáv. Pri presnom zásahu bude možné znefunkčniť nepriateľovu zbraň. Schopnosť plávať sa odvíja od oblečenia, ktoré na sebe hráč má a množstva predmetov, ktoré so sebou nesie.

https://twitter.com/RDonlineNews/status/1042889273874292736/photo/1

Obrovská pozornosť je venovaná koňom. Ako je každému fanúšikovi westernu známe, spoľahlivý kôň môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. O svojho tátoša sa hráč bude musieť poctivo starať a budovať si s ním puto, ktoré zlepší jeho schopnosti. Poteší tiež skutočnosť, že koníky za sebou budú zanechávať voňavé kôpky. Tak, ako autá v GTA, aj kone v RDR2 bude možné upravovať – v tomto prípade pôjde o strihanie a učenie trikov.

https://mashable.com/2012/04/06/horses-get-the-pimp-my-ride-treatment-video/?europe=true

Čo sa týka koní, Rockstar predstavil eso v rukáve. Niečo, na čo určite mnohí čakali: konské semenníky sa počas chladného počasia budú zmršťovať. Áno, je to skutočne tak. Ľudstvo v roku 2018 konečne dosiahlo technologickú úroveň, vďaka ktorej bolo možné naplniť túto dejinnú úlohu!

https://www.kontraband.com/post/ade704c9

Keď si ľudia pred sto rokmi predstavovali rok 2018, verili, že každodennou realitou budú lietajúce autá a priamy prenos myšlienok medzi mozgami. Namiesto toho tu máme realistické pohlavné orgány virtuálnych zvierat a novú debilnú výzvu každý mesiac. No nie je ten svet čarovný?

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: wccftech.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nesporné znaky, že sa tvoja myseľ prepína z módu "dieťa" na dospeláka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME