Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 27.1.2023
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Technológie sa zlepšujú a s nimi rastú aj očakávania hráčov. Svoje hry chcú mať čo najviac uveriteľné a starostlivo sledujú každý detail. Doba je taká, že vychytávky ako „veci padajú smerom nadol“ alebo „stromy sa počas búrky hýbu“ dnes už len málokomu dokážu vyraziť dych. Šikovní vývojári našťastie vždy dokážu prísť s niečím novým!

Ako dobrý príklad drobného, ale premysleného detailu v hrách sa dá uviesť Zaklínačova brada. Poľskí autori si v perfektnom treťom diele RPG-čka skutočne dali záležať na maličkostiach a Geraltova brada v priebehu hry prirodzene rastie. Hráč samozrejme môže navštíviť holiča a zbaviť sa jej, alebo si ju ponechať ako istý symbol času stráveného v hre.

http://gaminggix.com/

Konzoloví hráči momentálne s napätím sledujú všetky odhalené podrobnosti o blížiacom sa titule Red Dead Redemption 2. Blockbuster z dielne Rockstaru by sa v krátkosti dal opísať ako GTA na divokom západe. Druhá časť je v skutočnosti prequelom a bude sledovať príbeh Arthura Morgana, známeho z prvého dielu.

https://twitter.com/RDonlineNews/status/1042875543513976832/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Emoment&ref_url=https%3A%2F%2Frockstarintel.com%2F2018%2F09%2F20%2Feverything-we-learned-today-about-red-dead-redemption-2%2F

Red Dead Redemption 2 už teraz predstavilo niekoľko zaujímavých drobných inovácií, ktoré sa bežne v hrách nevidia. Spomína sa napríklad dynamický systém počasia, vďaka ktorému sa sneh bude roztápať a blato schnúť. Tieto zmeny by mali ovplyvniť aj možnosti pohybu postáv. Pri presnom zásahu bude možné znefunkčniť nepriateľovu zbraň. Schopnosť plávať sa odvíja od oblečenia, ktoré na sebe hráč má a množstva predmetov, ktoré so sebou nesie.

https://twitter.com/RDonlineNews/status/1042889273874292736/photo/1

Obrovská pozornosť je venovaná koňom. Ako je každému fanúšikovi westernu známe, spoľahlivý kôň môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. O svojho tátoša sa hráč bude musieť poctivo starať a budovať si s ním puto, ktoré zlepší jeho schopnosti. Poteší tiež skutočnosť, že koníky za sebou budú zanechávať voňavé kôpky. Tak, ako autá v GTA, aj kone v RDR2 bude možné upravovať – v tomto prípade pôjde o strihanie a učenie trikov.

https://mashable.com/2012/04/06/horses-get-the-pimp-my-ride-treatment-video/?europe=true

Čo sa týka koní, Rockstar predstavil eso v rukáve. Niečo, na čo určite mnohí čakali: konské semenníky sa počas chladného počasia budú zmršťovať. Áno, je to skutočne tak. Ľudstvo v roku 2018 konečne dosiahlo technologickú úroveň, vďaka ktorej bolo možné naplniť túto dejinnú úlohu!

https://www.kontraband.com/post/ade704c9

Keď si ľudia pred sto rokmi predstavovali rok 2018, verili, že každodennou realitou budú lietajúce autá a priamy prenos myšlienok medzi mozgami. Namiesto toho tu máme realistické pohlavné orgány virtuálnych zvierat a novú debilnú výzvu každý mesiac. No nie je ten svet čarovný?

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: wccftech.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť