Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Cibulková pre svoju dcéru zorganizovala luxusnú oslavu prvých narodenín. Pozri sa na tú výzdobu

Na oslave nesmela chýbať ani hudobná skupina.


Dominika Cibulková je už známa tým, že si na udalostiach a daroch naozaj potrpí. Jej dcéra dostala dokonca aj na Vianoce luxusnú kabelku, ktorá sa pohybuje v hodnote okolo 1 300 eur.

Inak tomu nebolo ani na oslave jej narodenín, keď oslávila Ninka jeden rok. Na Instagrame pred časom zverejnila pozvánku na oslavu, a už z tej bolo jasné, že oslava bude vyzerať ako taká malá svadba.

,,Neviem sa dočkať na výsledok, lebo posúvanie hraníc nás obidve baví,” napísala na Instagrame pred viac ako týždňom. A podľa videí, ktoré z oslavy zverejnila, je zrejmé, že hranice naozaj posunula.

Na záberoch z oslavy môžeme vidieť, že výzdoba bola naozaj luxusná. Pre najmenších boli pripravené rôzne aktivity a o príjemnú atmosféru sa postarala hudobná skupina. Chýbať nesmela ani obrovská „torta“ o veľkosti celého okrúhleho stola.

Určite si prečítaj:

Austrálsky ,,Candyman“ rozdeľuje Instagram na dva tábory. Páči sa ti jeho životný štýl?

Na prvý pohľad možno oslava nevyzerala ako typicky detská, no radosť v detských očiach bolo skutočne vidieť. Video z oslavy zverejnil na Instagrame profil Top Fashion.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.