Čím všetkým dokážu ženy odradiť mužov?

Ako zanechať otrasný prvý dojem

Zdroj: flickr.com (https://www.flickr.com/photos/portobaytrade/15659620792)

Rande na slepo alebo nekonečné spoznávanie po telefóne vás vyjde úplne rovnako. Je úplne jedno, ako ,,dobre“ si ju spoznal virtuálne. Zrazu ste sa stretli zoči-voči a namiesto svadby, detí a spoločného starnutia, rozmýšľaš, ako utiecť. Veď bola dokonalá, prečo ťa takto sklamala? Veď na prvom rande sa každý chce ukázať v čo najlepšom svetle alebo nie?

Na fotke vyzerala úplne inak

Je to možné? Čakal si, že príde psík a došla nejaká slečna. Smutné. Filtre a Photoshop sú tie diabolské nástroje, ktoré ženy tak rady používajú. A tebe ostávajú len oči pre plač. Možno po treťom poháriku už vidíš nejakú podobu, ale ešte stále to nie je ono. A azda sa neopiješ hneď na prvom rande. Najhoršie sklamanie je, keď vieš, že je trošku rici cici a nevadí ti to. No namiesto toho sa ukáže vorvaň, ktorého práve vyvrhlo more. Ani sťahovacie nohavičky a dokonalý make-up tomu nepomohli.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/maury-the-maury-show-3o6ozxhV860fEuhgru)

Nepoznáš jej zlozvyky

Nespýtal si sa a tu to teraz máš. Baba ešte ani nedofajčila a už pripaľuje ďalšiu a teba už dávno prešla chuť na bozk na dobrú noc. Dala si víno, chápeš, že je trošku nervózna, ale fľaša je už moc. Čo má absťák? A ty už chápeš, že ruky a hlas sa jej netriasli z teba. Telefón nepustí ani omylom a veselo si chatuje, zatiaľ čo ty jej hovoríš príhodu, na ktorej by sa mala zasmiať. Nepočúva ťa a smeje sa ako postihnutá, lebo nemá ani šajnu, o čom je reč. A ako popi*i nadáva. Každé druhé slovo niečo za*ebe! Nadávky patria k životu, to jednoznačne áno. Nehrá sa na fajnovú dámičku a je taká, aká je. Ale preháňať to nemusí a treba vedieť, kde a s kým si to človek ku*va môže dovoliť. S kamošmi áno, pri novej známosti by snáď mohla ubrať plyn.

pixabay.com (https://pixabay.com/en/owl-surprised-bird-predator-1123181/)

Povrchná, samoľúba a sebecká

Aj keď sa ti zdala milučká, také ňuňu dievčatko, ešte neprestala hovoriť o sebe. Rozpráva o kolegyniach a o hroznej práci. O tom, aké ťažké to má pekná žena a aká je vzdelaná, aj keď si každý myslí opak. Nenechá ťa veľmi rozprávať, veď ty nie si zaujímavý a na rande šla sama so sebou. Nevie sa postarať o domácnosť a ty si sa tak tešil, ako ti po spoločnej noci donesie aspoň palacinky do postele. Aké romantické a nereálne. Jediné, čo ju zaujíma je, aké drahé máš hodinky a akým autom si vlastne prišiel. Za to ty po hodinke s ňou poznáš celú jej famíliu, kamarátky, domáce zvieratká, obľúbený make-up, najsledovanejšiu celebritku na Instagrame a hej, už si na jej Instagrame aj ty. Škoda len, že je tam len tvoja ruka – ,,follow me…“.

flickr.com (https://www.flickr.com/photos/ileohidalgo/11797495475)

Nevysporiadaná osoba

Toľko negativity v tak malom a krásnom tele. Život nestojí za nič, kamarátov nemá. Všetko sú to falošné špiny. Práca ju nebaví a ešte aj ten čaj, čo si jej objednal je príliš horúci. Nájde si chybu na každom a vo všetkom, okrem seba. Nevie, čo od života chce, nemá na nič normálny názor, len dissuje všetko naokolo. Potom začne spomínať ex, však si chcel vedieť, prečo sa rozišli. Ale jednou, dvoma vetami. Nechcel si počuť hodinový rozbor citov a analýzu celého deja. Dievča zrejme nevie, čo so sebou a po stretnutí s tebou pridá veľavravný citát o tom, že chlapi nevedia, čo chcú.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/146OnRb4AoS00M)

Detaily, ktoré ťa vyvedú z miery

Áno, takí sme my, ľudia. Už päť minút doslova zazeráš na ten nechutný, olupujúci sa lak na jej nechtoch alebo pozoruješ tú vyrážku uprostred čela. Snažíš sa ju aspoň rozosmiať, no už ti pomaličky dochádza, že hrdinka bola len na nete. Nemá absolútne žiadny zmysel pre humor, kde to ešte pre sarkazmus a tak len klopí dole oči a ty tiež. A tebe sa naskytne krásny výhľad na jej neoholené nohy. Nikto nie je dokonalý, ale nemôžeš si pomôcť. Aj to sa stáva. Ale keď nemieni prísť na prvé stretko tip top, ako potom bude vyzerať v skutočnom živote? Čisté, upravené nechty, umyté vlasy, sprcha, to sú snáď základné veci, ktoré netreba ani pripomínať. Jedine, že sa ťa snaží zbaviť.

en.wikipedia.org (https://en.wikipedia.org/wiki/Duchess_(Alice%27s_Adventures_in_Wonderland)#/media/File:Quentin_Matsys_-_A_Grotesque_old_woman.jpg)

Titulná fotka: flickr.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
148
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
13
Uups
Haha Haha
76
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 fotiek rodičov, ktorí boli v mladosti viac cool ako väčšina z nás

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME