Číňan sa hral na záchode hry príliš dlho – odpadol mu kúsok zadku

A to veru vôbec nie je sranda…

Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že čoraz mladšie (ale pokojne aj tie staršie) generácie trávia dlhé chvíle na bielom tróne, pretože pravdepodobne aj tento článok čítaš počas obyčajného sr*nia. Hoci nás čas neúprosne tlačí, na pracovnom stole sa kopia nevybavené papiere, autobus odchádza za pätnásť minút a šéf si ťa zavolal na koberček už hodnú chvíľu dozadu, na jeden extra level v Candy Crush Sage počas vyprázdňovania tráviaceho traktu sa čas jednoducho nájde vždy. Lenže práve takéto dlhé vysedávanie na záchode sa vám môže stať osudným – teda minimálne časti vášho čreva určite.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/camera-kickstarter-possibilities-91fEJqgdsnu4E)

Odborníci samozrejme tvrdia, že dlhé pobyty na toaletách (najmä na tých verejných) sú veľmi nehygienické. Nemusíš byť vedec na to, aby si pochopil, že to, čo na záchode vypúšťaš ty, tam pravdepodobne po sebe nechávajú aj ostatní a celý tento proces práve dvakrát čistotný nie je. A to ani netreba hovoriť o indivíduách, ktorým sa ten obrovský otvor akosi vždy podarí prehliadnuť a celý svoj zásobník vypustia na misu alebo kamsi úplne mimo, pretože aj keď všetko dopadne presne tam, kam má, v momente, ako spláchneš, je to všetko v keli. „Spláchnutie rozptýli baktérie až do vzdialenosti skoro dvoch metrov,“ hovorí doktorka Kelly Reynoldsová z univerzity v Arizone. Preto nie je žiadnym prekvapením, že sa všetky tie pliagy veľmi ľahko dostanú aj na tvoj mobil, ak ho máš počas pobytu na záchode neustále prilepený k ruke.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/phone-toilet-wc-xThta32Fu6KtnrYM0g)

Prenášanie bacilov a chorôb však rozhodne nie je to, čo by vás pri dlhých pobytoch na záchode malo trápiť najviac. Svoje o tom vie aj jeden muž z Zhongshanu v Číne, ktorý bol podľa Kan Kan News hospitalizovaný štvrtého februára s celkom humornou diagnózou. Ako sa sám presvedčil, polhodinové tlačenie asi nebolo pre jeho črevo tým pravým orechovým, a preto… Nuž, časť z neho prosto odpadla. „Pacient trpel rektálnym prolapsom už od jeho štyroch rokov, no kedže situáciu nijako neriešil, jeho stav bol stále horší a horší,“ hovorí jeho ošetrujúca doktorka Dr. Su.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hurt-GKliD9i20iP8k)

Rektálny prolaps je vlastne diagnóza, pri ktorej sa časť pacientovho čreva oddelí od jeho zvyšku, čo, v tomto prípade, bol kusisko dlhý až vyše šestnásť centimetrov. Na vine celej tejto situácie bol však fakt, že hoci tento pacient o svojom probléme vedel, rozhodol sa nijako ho neriešiť. Preto ak sa pýtate, či vám môže odpadnúť kus ritnej oblasti, keď budete dlho drtiť hry na telefóne, odpoveď je nie. Ak však máte podobnú diagnózu ako tento pán, tak pravdepodobne áno, a preto vedzte, že ten jeden extra súboj vám za to rozhodne nestojí.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/not-worth-xThtaxwwQ9GYoUqzEk)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
56
Fuuj
Fňuk Fňuk
8
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
27
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 mužov, ktorí by si zaslúžili titul „blázon roka“

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME