Utorok 18.1.2022
sk
Bohdana
cz
Vladislav, Vladislava

Čínska all-you-can-eat reštaurácia zakázala vstup stálemu zákazníkovi. Vraj príliš veľa jedol

Majiteľ kvôli veľkému jedákovi končil v strate.


Čínska all-you-can-eat reštaurácia zakázala vstup do svojich priestorov častému zákazníkovi. Ako uvádza portál BBC, reštaurácia v meste Čchang-ša dala istému pánovi Kangovi najavo, že v nej už nie je vítaný. Dôvod? Vraj toho príliš veľa zje.

Môže sa ti to zdať absurdné, keďže reštaurácia je typu all-you-can-eat (teda v preklade: všetko, čo dokážeš zjesť). Tieto reštaurácie sú koncipované tak, aby v nich zákazníci mohli zjesť toľko jedla, koľko im hrdlo ráči.

Shutterstock

Bravčové nožičky, krevety aj mlieko

Zdá sa ale, že pán Kang to aj na pomery týchto reštaurácií preháňal. Pravidelne si totiž doprial 1,5 kila bravčových nožičiek či 3,5 až 4 kilá grilovaných kreviet. Dokáže tiež vypiť 20 až 30 fliaš sójového mlieka.

Majiteľ kvôli jeho apetítu pravidelne končil v mínuse, tak sa musel uchýliť k tomu, že Kangovi proste zakázal do reštaurácie vstup. „Vždy keď sem príde, som niekoľko stoviek jüanov v strate,“ uviedol majiteľ.

Kangovi sa ale takéto praktiky vôbec nepáčia a považuje ich za diskrimináciu. „Dokážem toho zjesť veľa, no je to moja chyba?“ čudoval sa muž, ktorý podľa vlastných slov jedlom neplytval a všetko naozaj zjedol. Na internete sa okolo celého prípadu strhla búrlivá diskusia.

Shutterstock

Niektorí mali pre majiteľa podniku pochopenie, ale iní zdôraznili, že Kang je v tom nevinne. Podľa nich si majiteľ nemal otvárať all-you-can-eat reštauráciu, ak si nebol istý, že ju dokáže utiahnuť. Musel predsa počítať s tým, že sa v nej môžu objaviť ľudia, ktorí toho dokážu zjesť naozaj veľa.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť