Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Mnohí ľudia už umyli všetky okná, zložili zo strúhanky rožky a upiekli tri rôzne druhy chleba. Nuda v karanténe je však neoblomná a čelia jej viacerí z nás. V prípade, že by si už naozaj nevedel, čo robiť, tieto špeciálne puzzle by ti rozhodne pomohli zabrať nejaký ten čas. Pre niekoho môžu byť takéto puzzle dokonalou výzvou a pre iných doslova stelesnením pekla. 

Nový level obtiažnosti

Najprv by si niekto možno pomyslel, že priehľadné puzzle, ktoré sa objavili na internete, sú súčasťou nejakého prvoaprílového žartu. Sú však reálne a môžeš si ich kúpiť aj ty, prípadne ich niekomu podarovať ako darček. Budeš si však na ne musieť chvíľu počkať, keďže sú beznádejne vypredané.

Tieto puzzle sú ručne vyrobené z priehľadného akrylu. Okrem toho, že je náročné ich poskladať už len kvôli tomu, že sú priesvitné, sú dostupné v rôznych veľkostiach, čo ovplyvňuje aj ich obtiažnosť.

Najjednoduchšia verzia týchto puzzle má len deväť dielikov a najťažšia obsahuje 144 dielikov. Tá sa predáva pod názvom “crazy“, čo zrejme presne vyjadruje odvahu človeka, ktorý sa ich rozhodne poskladať.

Puzzle pre poriadne trpezlivých ľudí

Milovníci puzzle by rozhodne tieto priesvitné ocenili. Ich cena sa pohybuje od 16 až po 24 eur, v závislosti na obtiažnosti, ktorú si vyberieš. Puzzle sú však vypredané, ale môžeš si ich predobjednať, pričom odhadovaný čas dodania je jún až júl.

Na portáli Etsy, kde tieto puzzle nájdeš, sa mnohí zákazníci podelili v recenziách o svoje skúsenosti. Produktu uštedrili zväčša po piatich hviezdičkách a pochvalnými slovami rozhodne nešetrili. Viacerí sú z puzzle nadšení a napísali, že objednávajú ďalšie pre svojich priateľov ako darček. A čo ty? Trúfol by si si na ne?


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť