Čo ak by ženy komentovali mužské telá rovnakým spôsobom, akým to bežne robia muži?

Ak už máte potrebu prejaviť svoje zvieracie pudy rôznym výskaním, pískaním alebo komentármi na kočku čo vám ide oproti, nestrápnujte sa a buďte radšej ticho.


Ženy to v živote nemajú ľahké. Božechráň, ani muži nie. Tlak spoločnosti vytvára len krásne ženy, dokonalé matky a perfektné biznismanky. Jedine, tak na ,,oko.“ Akosi si ženy zvykajú na to, že bez makeupu nemožno vyniesť smeti, lebo čo ak ma niekto takto uvidí. Nedajbože, mať na sebe tepláky a stretnúť kamošov z výšky v obchodnom centre. Prečo to ale robia? Prečo sa snažia o dokonalosť? Lebo sú neustále posudzované. Posudzujú samé seba, posudzujú ich iné ženy. Narozdiel od mužov, toto prebieha len v tichosti a v hlave (väčšinou). Muži nemajú problém vyjadriť svoj názor nahlas a ešte aj s primitívnym bonusom.

gratisography.com (http://gratisography.com/pictures/425_1.jpg)

Poviete si ok, veď keď sa za mnou otočí chlap, je to paráda. Zdvihnutie sebavedomia je úspešne nainštalované, ale čo ak sa to stáva rutinou a nepôjde len o príjemné komentáre? Stačí už len aby to nebol krásny chlap, ale sfetovaný bezdomovec a dobrý pocit je fuč. Myšlienky sa bohužiaľ zastaviť nedajú, ale reči áno. Apropo, je vážne nutné vyjadrovať svoj názor, bez toho aby vás dotyčná osoba vyzvala k tomuto činu ? Lepši urobíte, ak si svoj názor napíšete na malý papierik a ten navlhčíte vodou. Urobte si pohodlie, pustite relaxačnú hudbu a ľahnite si na pravý bok a ľavú nohu mierne zdvihnete. Teraz veľmi jemne zasuniete svoj názor do konečníka a dbajte na to aby nevyliezol von. Túto cennú radu si zapamätajte a myslíte na to skôr, než otvoríte ústa.

Bolo by celkom zaujímavé vidieť, ako by to vyzeralo opačne a v praxi ? Páči sa, pozrite si nasledujúce video.

What if we talked about male bodies the way we talk about female bodies?

Posted by ATTN: on Donnerstag, 27. Juli 2017

Titulná fotka: freepik.com 

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
61
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Čo ak by ženy komentovali mužské telá rovnakým spôsobom, akým to bežne robia muži?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME