Čo behá mužom hlavou pri pozeraní péčka: 18 odpovedí od chlapov, ktoré stoja za to

Slečny budú asi nemilo prekvapené…

Zdroj: QC Photography

Čo sa asi odohráva v mužskej hlave, keď si práve užíva chvíľku romantiky so svojou pravačkou? Ak ťa premohla zvedavosť a chceš vedieť odpovede pánov, tak si na správnom mieste.

1. Wow, to je fakt parádny zadok. Ale ten týpek? Prečo po nej neplieska? Prečo ju nechytí? Vážne tam bude ležať s rukami za chrbtom, zatiaľčo ona ide na ňom dušu vypľuť?!

2. Nemám čas nad niečím premýšľať. Potrebujem tento dôležitý biznis dokončiť tak rýchlo, ako sa len dá, pretože mi práve prišlo asi dvesto tridsať správ od šéfa, frajerky a bratovho morčaťa s rakovinou obličiek.

3. Práve prišla tmavá scéna a zazrel som pripečený výraz svojho ksichtu v odraze na displeji. Je čas to zabaliť.

4. Načo je vôbec táto otázka? Chlapské honenie nie je zas až taká veda, nepremýšľame pri tom viac ako pri ostatných činnostiach. Robíme presne to, čo celý život – zameriame sa len na potrebné a očividné. Zadok, prsia, vagína, zadok, prsia, vagína. Urobíš, čo máš, a ideš ďalej.

5. Dokelu, už za chvíľu budem, musím nájsť nejaký dobrý uhol, kde ten jej nabijak nekazí záber… fakt to skočilo na zazoomovaný skrivený ksicht?!

https://giphy.com/gifs/melissa-joan-hart-SnI4PT0K7hoJi

6. Na nič. Keď sa nahrnie krv do penisu, výplň lebečnej dutiny prestane fungovať.

7. Nie, nie, nie. Samé umelé kozy, pery jak štangľa maďarskej klobásy, hentá má mihalnice jak babkin portviš. Nie, nie, nie, možno. Nechám to otvorené na vedľajšej karte, v prípade núdze poslúži aj to. Nemal by som len tak mimochodom zavolať frajerke? Určite nie. Zaujímalo by ma, či má *ľubovoľné meno pornoherečky* nejaké nové videá. Nie, nie, nie… toto vyzerá sľubne. Okej, nemám na to celú mladosť.

8. Toto je fakt niekoho dcéra. Musí to byť hrdý otecko.

9. Predstavujem si, že to ja som ten chlapík vo videu. Mám veľmi dobrú predstavivosť, takže to funguje rýchlo a efektívne.

10. Väčšinou to začína pri „to sú fakt pevné kozy“. Potom sa na sekundu prestanem sústreďovať a keď znovu precitnem, čajka leží na posteli so semenom na tvári a ja si kladiem otázku, či som dobre urobil, že som zobral hypotekárny úver v mojej banke a nie inej.

https://giphy.com/gifs/sexual-bill-nye-LqhXSampoaWze

11. „Teraz sa mi fakt nechce, radšej by som si išiel pospať…“ každý jeden raz. Neviem, kde to potom zlyhá.

12. Je to rovnaké, ako keď vidíš luxusný čokoládový koláč, keď si šialene hladný. Nepremýšľaš o nesmrteľnosti chrústa, proste ideš rovno na vec a ten pos*atý koláč zožerieš skoro aj s tanierom.

13. Rozkoš, uspokojenie, možno trochu žiarlivosti. Sem-tam si hovorím: „Meh, veď ona ani nevie, že existujem. Aký to má potom celé zmy… KOKOS, TO SÚ ALE KOZY!“

14. No, určite si nepredstavujem, že sa to deje naozaj. Predsa len, kto by chcel, aby sa zrazu počas sexu zjavilo obrovské kreslené chápadlo a napchalo sa slečne do určitých otvorov?!

https://giphy.com/gifs/fap-wlysmz0YbHBte

15. Dá si už konečne dole tie smrtiace štekle?! Okej, dala ich dole. Teraz začína tá správna zábava.

16. Väčšinou sa pozerám na to dievča a snažím sa nájsť podobnú tvár medzi babami, ktoré poznám v skutočnom živote.

17. Keď nenájdem nič použiteľné, tak zapnem nejaké prvoplánové video a začnem ho dabovať. Orgazmus síce nepríde, ale aspoň sa poriadne nasmejem. Asi by som si fakt mal nájsť priateľku…

18. ARRRRAAHHARRRRRAHHHARRRAHHHHARRRAHHHARHHHAGHARHHHAHHHARGHARGARGHARGHARGH! Fakt ste čakali, že sa pri tom v mužskej hlave deje niečo zmysluplnejšie?!

https://giphy.com/gifs/woman-hand-fap-I1n9FaKhwXaCs

Zdroj: reddit.com
Titulná fotka: Daniella Urdinlaiz

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 tweetov, v ktorých sa určite nájdeš, ak absolútne nezvládaš byť dospelý


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME