Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Na stránkach EMEFKA sme ti už pred nejakým časom priniesli prehľad programu televíznych staníc počas Vianoc. Teraz sa vraciame s voľným pokračovaním, v ktorom si, logicky, bližšie posvietime na Silvester. Tento rok ho kvôli pandémii iste viacero z nás bude tráviť doma pred televíznou obrazovkou.

Čo nám ale televízie ponúknu? S pomocou stránky Mediaboom ti to prezradíme.

Markíza: Stávka na istotu

Začneme televíziou Markíza. Tá pre svojich divákov tento rok nepripravila príliš veľa originálnych relácií. Alebo presnejšie povedané, síce staví na svoje vlastné programy, nepôjde o premiérové špeciálne diely. Po predchádzajúcich troch rokoch, keď televízia stavila skôr na reprízy českých komédií (Kameňák či Babovřesky), pričom sa jej to vôbec nevyplatilo a silvestrovské vysielanie pre ňu bolo prepadákom, je zrejme súčasný program pokusom získať divákov na svoju stranu.

Archív TV Markíza

O 20:30 si tak koncom tohto roka budeme môcť zapnúť zábavný kvíz Dobre vedieť. Ako sme ale podotkli, s najväčšou pravdepodobnosťou nepôjde o premiéru nového dielu, ale o reprízu niektorého z najlepších odvysielaných dielov. Celý zvyšok večera nás potom bude zabávať úspešná hudobná relácia Chart Show. Aj v tomto prípade sa podľa stránky Mediaboom očakáva, že televízia nasadí špeciálny zostrih z predchádzajúcich dielov.

Joj: Overená ponuka

Televízia Joj mala posledné roky silvestrovský program dôkladne premyslený a aj vďaka tomu mohla sláviť úspechy (na rozdiel od Markízy). Čo sa týka Silvestra, Jojka sa pravidelne umiestňovala na prvých priečkach sledovanosti.

Zdá sa teda, že zabehanú šablónu nebude meniť ani tento rok. Cez deň si užijeme napríklad fantasy komédiu Deväť životov pána Fúzika a komédiu Jeho foter, to je lotor! Večer sa môžeme už tradične tešiť na Silvestrovské Inkognito, ktoré sa medzi divákmi teší stabilne veľkej popularite. Druhá polovica večera bude následne patriť zostrihu toho najlepšieho zo šou Všetko, čo mám rád.

Profimedia

Program Joj

11:10 Deväť životov pána Fúzika
12:45 Jeho foter, to je lotor!
15:00 Inkognito
16:50 Silvestrovské Nikto nie je dokonalý
20:30 Silvestrovské Inkognito
22:30 Všetko, čo mám rád – Silvester
00:00 Inkognito – polnočný prípitok
00:05 Všetko, čo mám rád – Silvester

RTVS: Najambicióznejší program

Veľké ambície má počas Silvestra aj RTVS. Tá do tohtoročného programu (aj napriek koronakríze) naliala pomerne veľký obnos peňazí. Na verejnoprávnej televízii si tak vďaka tomu budeme môcť zapnúť rovno 5 silvestrovských špeciálov, čo je historicky najväčší počet zábavných programov počas Silvestra vôbec.

O 19:30 na divákov čaká silvestrovské vydanie relácie Zlaté časy, nasledovať bude relácia Milujem Slovensko a tiež špeciálny diel komediálneho seriálu Pumpa. Ten sa začal vysielať na jeseň tohto roka a medzi divákmi si už stihol nájsť pomerne stabilnú základňu fanúšikov.

O 22:45 nastúpi na obrazovky relácia Neskoro večer s Petrom Marcinom. Po polnoci si odbije premiéru špeciál talkshow Boris & Brambor. Tá síce patrí k najmenej úspešným reláciám televízie, ale v RTVS evidentne počítajú s tým, že tesne po polnoci bude pred obrazovkami veľa divákov, ktorí túto reláciu možno zachytia.

RTVS

Program RTVS

19:30 Zlaté časy
20:35 Milujem Slovensko
22:15 Pumpa
22:45 Neskoro večer
00:00 Boris a Brambor

Ak ťa zaujíma vianočný televízny program, nájdeš ho tu


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť