Čo budeme pozerať na Silvestra? Televízie si pre nás pripravili pestrý program

Televízie ponúknu zaujímavú silvestrovskú zábavu, z ktorej si iste vyberieš.

Zdroj: EMEFKA, Shutterstock, TV Joj

Na stránkach EMEFKA sme ti už pred nejakým časom priniesli prehľad programu televíznych staníc počas Vianoc. Teraz sa vraciame s voľným pokračovaním, v ktorom si, logicky, bližšie posvietime na Silvester. Tento rok ho kvôli pandémii iste viacero z nás bude tráviť doma pred televíznou obrazovkou.

Čo nám ale televízie ponúknu? S pomocou stránky Mediaboom ti to prezradíme.

Markíza: Stávka na istotu

Začneme televíziou Markíza. Tá pre svojich divákov tento rok nepripravila príliš veľa originálnych relácií. Alebo presnejšie povedané, síce staví na svoje vlastné programy, nepôjde o premiérové špeciálne diely. Po predchádzajúcich troch rokoch, keď televízia stavila skôr na reprízy českých komédií (Kameňák či Babovřesky), pričom sa jej to vôbec nevyplatilo a silvestrovské vysielanie pre ňu bolo prepadákom, je zrejme súčasný program pokusom získať divákov na svoju stranu.

Archív TV Markíza

O 20:30 si tak koncom tohto roka budeme môcť zapnúť zábavný kvíz Dobre vedieť. Ako sme ale podotkli, s najväčšou pravdepodobnosťou nepôjde o premiéru nového dielu, ale o reprízu niektorého z najlepších odvysielaných dielov. Celý zvyšok večera nás potom bude zabávať úspešná hudobná relácia Chart Show. Aj v tomto prípade sa podľa stránky Mediaboom očakáva, že televízia nasadí špeciálny zostrih z predchádzajúcich dielov.

Joj: Overená ponuka

Televízia Joj mala posledné roky silvestrovský program dôkladne premyslený a aj vďaka tomu mohla sláviť úspechy (na rozdiel od Markízy). Čo sa týka Silvestra, Jojka sa pravidelne umiestňovala na prvých priečkach sledovanosti.

Zdá sa teda, že zabehanú šablónu nebude meniť ani tento rok. Cez deň si užijeme napríklad fantasy komédiu Deväť životov pána Fúzika a komédiu Jeho foter, to je lotor! Večer sa môžeme už tradične tešiť na Silvestrovské Inkognito, ktoré sa medzi divákmi teší stabilne veľkej popularite. Druhá polovica večera bude následne patriť zostrihu toho najlepšieho zo šou Všetko, čo mám rád.

Profimedia

Program Joj

11:10 Deväť životov pána Fúzika
12:45 Jeho foter, to je lotor!
15:00 Inkognito
16:50 Silvestrovské Nikto nie je dokonalý
20:30 Silvestrovské Inkognito
22:30 Všetko, čo mám rád – Silvester
00:00 Inkognito – polnočný prípitok
00:05 Všetko, čo mám rád – Silvester

RTVS: Najambicióznejší program

Veľké ambície má počas Silvestra aj RTVS. Tá do tohtoročného programu (aj napriek koronakríze) naliala pomerne veľký obnos peňazí. Na verejnoprávnej televízii si tak vďaka tomu budeme môcť zapnúť rovno 5 silvestrovských špeciálov, čo je historicky najväčší počet zábavných programov počas Silvestra vôbec.

O 19:30 na divákov čaká silvestrovské vydanie relácie Zlaté časy, nasledovať bude relácia Milujem Slovensko a tiež špeciálny diel komediálneho seriálu Pumpa. Ten sa začal vysielať na jeseň tohto roka a medzi divákmi si už stihol nájsť pomerne stabilnú základňu fanúšikov.

O 22:45 nastúpi na obrazovky relácia Neskoro večer s Petrom Marcinom. Po polnoci si odbije premiéru špeciál talkshow Boris & Brambor. Tá síce patrí k najmenej úspešným reláciám televízie, ale v RTVS evidentne počítajú s tým, že tesne po polnoci bude pred obrazovkami veľa divákov, ktorí túto reláciu možno zachytia.

RTVS

Program RTVS

19:30 Zlaté časy
20:35 Milujem Slovensko
22:15 Pumpa
22:45 Neskoro večer
00:00 Boris a Brambor

Ak ťa zaujíma vianočný televízny program, nájdeš ho tu

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
36
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Akú rolu malo zohrať Československo v tretej svetovej vojne? Málo známe fakty o studenej vojne


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME