Čo by robili muži a ženy, keby sa na deň mohli stať opačným pohlavím?

Veci, ktoré by si chcel vyskúšať v koži toho druhého každý.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Existuje mnoho filmov na tematiku, keď sa muž stane ženou a žena zas mužom. Veľmi radi by sme si to mnohí vyskúšali, aby sme konečne pocítili, aké to je byť v koži opačného pohlavia.

Ukončili by sme všetky hádky o tom, kto to má ťažšie, ženy by pochopili, ako bolí kopanec do semenníkov, a muži zas, čo sú to menštruačné bolesti. To však nie sú jediné súčasti našich životov, ktoré by sme si radi vyskúšali. V tomto článku vám prinášame niektoré z nich. 

Zistíme, aký je naozaj ten prah bolesti

Všetci veľmi dobre vieme, ako to vyzerá, keď muža postihne nebezpečná choroba zvaná soplík. Zrazu sa nedokážu hýbať, existovať ani si smrkať nos či uvariť čaj. Soplík zvykne postihovať aj ženy, no nikdy sa neprejavuje tak, ako u mužov. Hovorí sa, že muži a ženy majú rozdielny prah bolesti, čo by určite mnohé vysvetľovalo.

Muži by sa vymenili so ženami a vyskúšali si obľúbené menštruačné trýznenie v podobe emocionálnej hojdačky a fyzickej bolesti. My ženy by sme potom len chodili v mužskom tele a trápiacim sa mužom by sme hovorili: „Čo si taký?“ A, samozrejme, nechali by sme sa ako ženy v mužskom tele nakopať do svojho prirodzenia, nech zistíme, či je to porovnateľné s menštruáciou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Piatkový večer v koži opačného pohlavia

Ženy by si v mužských telách mohli vyskúšať, aké to je snažiť sa zbaliť ženu. Muži by pochopili, aké to zas je byť večer vonku s kamarátmi a byť neustále obťažovaný niekým, kto sa ťa snaží zbaliť na trápne hlášky a pritom z neho tiahne na dva metre.

Okrem toho by si ženy konečne užili, že nemusia pri cikaní na toalete strúhať gymnastické pózy a už vôbec nie čakať v radoch. Na ženských toaletách by bola určite veľká vrava, lebo niektorí muži by si museli navzájom pomôcť pri aplikovaní tampónov či snahe vykonať potrebu hygienicky.

Artcavemaniac / EMEFKA

Užívanie si jedla po svojom

Muži v ženskom tele by pochopili, aké je jedenie, keď si musíš dávať pozor nielen na rúž, ale aj na svoju postavu. Väčší problém by však nastal v momente, keď by si urobili chuť na naložený hamburger a ich žalúdok by dokázal spracovať akurát tak polovicu.

Práve v tomto momente by si ženy konečne odskúšali, aké je dojedanie po svojich kamošoch bez toho, aby sa ti za to snažil dať žalúdok facku. Poriadne by to zapili pivom a užívali si, že nemusia každých 20 minút behať na toaletu.

Artcavemaniac / EMEFKA

Trampoty toho druhého pohlavia

Okrem komplikovaného cikania a iných vecí by si muži aj ženy vyskúšali, aké to je zažívať rôzne nepríjemné veci spojené s ich pohlavím.

Tak napríklad, ženy by pochopili, čo to znamená, že sa mužom “paria vajcá“ a muži by prišli na to, že aj ženy majú občas fúzik, a čo všetko podstupujú, aby sa na to neprišlo. Nehovoriac o tlačiacich nohaviciach a krásnych čipkovaných nohavičkách, ktoré sa zarezávajú.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Mnoho žien v mužskom tele by si šlo určite zabehať, lebo prečo si neužiť, že ťa konečne neťažia tie dva balóny na hrudi. Naopak, muži, by po niekoľkohodinovom obchytkávaní vlastného poprsia pochopili, čo to znamená, keď ťa sabotuje vlastná podprsenka. A že povedať na tento stroj skazy „tak to nenos“ je naozaj nebezpečné, rovnako ako vykonanie tohto odvážneho činu.

To, po čom všetci túžia

Samozrejme, prvá vec, ktorá napadne všetkým, keď sa hovorí o vymenených rolách medzi pohlaviami. Každý by chcel zažiť orgazmus a všetko okolo toho v roli toho druhého pohlavia. Všetko má však svoje pozitívne aj negatívne stránky.

Ženy v mužskom tele by možno museli prežiť ten pocit, keď tvoj štetec lásky nechce spolupracovať. Muži zas moment, keď tvoja vagína nespolupracuje a rozhodne sa, že dnes sa penetrovať nebude. V horšom prípade by ich mohla prekvapiť krvavou pohromou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nuž, všetko má svoje pre a proti. Ak by sme konečne mali možnosť vyskúšať si, aké je to byť v koži druhého, možno by sme si toľko nezávideli a prestali sa handrkovať o tom, kto to má ťažšie. Avšak, potom by to už bola príliš veľká nuda, no nie?


Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
25
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
118
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
14 svadobných príhod, ktoré sú vtipné a neuveriteľné zároveň

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME