Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Čo by robili ženy a muži, keby sa na deň mohli prevteliť do kože opačného pohlavia?

Veci, ktoré by si chcel vyskúšať v opačnom garde každý.


Existuje mnoho filmov na tematiku, keď sa muž stane ženou a žena zas mužom. Veľmi radi by sme si to mnohí vyskúšali, aby sme konečne pocítili, aké to je byť v koži opačného pohlavia.

Ukončili by sme všetky hádky o tom, kto to má ťažšie, ženy by pochopili, ako bolí kopanec do semenníkov, a muži zas, čo sú to menštruačné bolesti. To však nie sú jediné súčasti našich životov, ktoré by sme si radi vyskúšali. V tomto článku vám prinášame niektoré z nich. 

Zistíme, aký je naozaj ten prah bolesti

Všetci veľmi dobre vieme, ako to vyzerá, keď muža postihne nebezpečná choroba zvaná soplík. Zrazu sa nedokážu hýbať, existovať ani si smrkať nos či uvariť čaj. Soplík zvykne postihovať aj ženy, no nikdy sa neprejavuje tak, ako u mužov. Hovorí sa, že muži a ženy majú rozdielny prah bolesti, čo by určite mnohé vysvetľovalo.

Muži by sa vymenili so ženami a vyskúšali si obľúbené menštruačné trýznenie v podobe emocionálnej hojdačky a fyzickej bolesti. My ženy by sme potom len chodili v mužskom tele a trápiacim sa mužom by sme hovorili: „Čo si taký?“ A, samozrejme, nechali by sme sa ako ženy v mužskom tele nakopať do svojho prirodzenia, nech zistíme, či je to porovnateľné s menštruáciou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Piatkový večer v koži opačného pohlavia

Ženy by si v mužských telách mohli vyskúšať, aké to je snažiť sa zbaliť ženu. Muži by pochopili, aké to zas je byť večer vonku s kamarátmi a byť neustále obťažovaný niekým, kto sa ťa snaží zbaliť na trápne hlášky a pritom z neho tiahne na dva metre.

Okrem toho by si ženy konečne užili, že nemusia pri cikaní na toalete strúhať gymnastické pózy a už vôbec nie čakať v radoch. Na ženských toaletách by bola určite veľká vrava, lebo niektorí muži by si museli navzájom pomôcť pri aplikovaní tampónov či snahe vykonať potrebu hygienicky.

Artcavemaniac / EMEFKA
Modelka z OnlyFans bilancuje rok 2022. Viackrát mala styk, ako sa sprchovala

Odporúčame prečítať:

Modelka z OnlyFans bilancuje rok 2022. Viackrát sa s niekým vyspala, než sa sprchovala

Užívanie si jedla po svojom

Muži v ženskom tele by pochopili, aké je jedenie, keď si musíš dávať pozor nielen na rúž, ale aj na svoju postavu. Väčší problém by však nastal v momente, keď by si urobili chuť na naložený hamburger a ich žalúdok by dokázal spracovať akurát tak polovicu.

Práve v tomto momente by si ženy konečne odskúšali, aké je dojedanie po svojich kamošoch bez toho, aby sa ti za to snažil dať žalúdok facku. Poriadne by to zapili pivom a užívali si, že nemusia každých 20 minút behať na toaletu.

Artcavemaniac / EMEFKA

Trampoty toho druhého pohlavia

Okrem komplikovaného cikania a iných vecí by si muži aj ženy vyskúšali, aké to je zažívať rôzne nepríjemné veci spojené s ich pohlavím.

Tak napríklad, ženy by pochopili, čo to znamená, že sa mužom “paria vajcá“ a muži by prišli na to, že aj ženy majú občas fúzik, a čo všetko podstupujú, aby sa na to neprišlo. Nehovoriac o tlačiacich nohaviciach a krásnych čipkovaných nohavičkách, ktoré sa zarezávajú.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Mnoho žien v mužskom tele by si šlo určite zabehať, lebo prečo si neužiť, že ťa konečne neťažia tie dva balóny na hrudi. Naopak, muži, by po niekoľkohodinovom obchytkávaní vlastného poprsia pochopili, čo to znamená, keď ťa sabotuje vlastná podprsenka. A že povedať na tento stroj skazy „tak to nenos“ je naozaj nebezpečné, rovnako ako vykonanie tohto odvážneho činu.

To, po čom všetci túžia

Samozrejme, prvá vec, ktorá napadne všetkým, keď sa hovorí o vymenených rolách medzi pohlaviami. Každý by chcel zažiť orgazmus a všetko okolo toho v roli toho druhého pohlavia. Všetko má však svoje pozitívne aj negatívne stránky.

Ženy v mužskom tele by možno museli prežiť ten pocit, keď tvoj štetec lásky nechce spolupracovať. Muži zas moment, keď tvoja vagína nespolupracuje a rozhodne sa, že dnes sa penetrovať nebude. V horšom prípade by ich mohla prekvapiť krvavou pohromou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nuž, všetko má svoje pre a proti. Ak by sme konečne mali možnosť vyskúšať si, aké je to byť v koži druhého, možno by sme si toľko nezávideli a prestali sa handrkovať o tom, kto to má ťažšie. Avšak, potom by to už bola príliš veľká nuda, no nie?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť