Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa
Zdroj: ©Shutterstock

Čo by si robil, keby si bol prezident? Vtipné odpovede prvákov, ktoré bavia internet

"Sladkosti na raňajky... každý jeden deň!" navrhla Alice.

Detstvo. Krásne to časy, keď ťa od dobrej nálady delil jeden hrnček horúceho kakaa a svet bol prakticky gombička. Predstava o budúcnosti bola jasná. Chcel si byť lekárom, zverolekárom, právnikom a v určitej fáze určite aj prezidentom. Predsa len, mať neobmedzenú moc? Môcť si robiť, čo sa ti zachce, komandovať ostatných, povedať mame, nech si ona obuje papuče, ona oblečie nohavice a ona vyčistí zuby… to bola lákavá predstava!

Pamätáš si ešte, čo si ako prezident chcel robiť ty? Ak nie, nevadí. Dnes máš ideálnu možnosť si to pripomenúť. Učiteľ, ktorý na Twitteri vystupuje ako @GeorgePointon, sa na sociálnej sieti podelil o odpovede svojich prváčikov. Na hodine sa ich opýtal, čo by robili, ak by sa z nich stal prezident celého sveta. Ich výroky zozbieral, pripojil k nim vlastný vtipný komentár, no a vo výsledku to dopadlo asi takto.

Sladkosti na raňajky… každý jeden deň! – Alice

Počet ľudí trpiacich obezitou neustále stúpa. Srdcové ochorenia, chronické prejedanie sa… nič z toho Alice nebrala do úvahy, ale trieda tlieskala a Alice vyhrala väčšinu hlasov. Vie, čo na voličov platí. A ktovie, gumené medvedíky o siedmej ráno možno nakoniec nebudú také zlé.

Shutterstock

Dom pre moju mamu. – Katie

Ja viem, ja viem. Aké rozkošné, hovoríš si, ale pozrime sa hlbšie. Katie je prezidentkou CELÉHO SVETA a jediné, čo s touto mocou urobí, je, že postaví mame dom. Podľa mňa je to sebecké. Nehovoriac teda o tom, že Katiena mama jazdí na novej audine. Hanba im.

Ísť do Londýna a bývať v Big Bene. – Jack

Klasika. Jack sa odprace do Londýna a zvyšok sveta si môže pískať. Bude si žiť vo vysokej veži ako Quasimodo, ďaleko od civilizácie, a bude mu hej. Myslí si, že bude môcť zvoniť na zvon. Nemal som to srdce povedať mu, že nie.

Jesť len čokoládu a piť len horúcu čokoládu. – Toby

Jasné. Samozrejme. Čokoláda. Prakticky to jediné, čo chce, je napchávať sa čokoládou 24/7 a nezabudol poznamenať, že to bude „tá zdravá čokoláda“, z ktorej človek nikdy nepriberie. Úplne mu unikol fakt, že keby sa mu takú čokoládu fakt podarilo vyrobiť, zarobil by slušný balík a už by ani nemusel byť prezident sveta. Čo už.

Shutterstock

Chcem PlayStation 5-ku! – Mikey

Mikey by len bral, bral a bral… skončí to vôbec niekedy? Celej triede sa nápad s hracou konzolou náramne páčil a všetci začali vykrikovať názvy hier, ktoré by si mali kúpiť a mohli zahrať. Pakovia. Mikey si myslí, že je Truman a všetci naokolo sú len vedľajšie postavy. Arogantný a egoistický, nech žije Mikey.

Odporúčame prečítať:

Výkladový slovník mužského správania, ktorý potrebujú všetky slepo zamilované ženy

Dať každému pizzu. – Ravi

Opýtal som sa na ľudí, ktorí nemajú radi pizzu. „Moju pizzu bude chcieť každý,“ odpovedal mi a musím povedať, že jeho sebavedomie ma zase raz dostalo do kolien. Naozaj verím, že ten chlapec nakŕmi svet.

Hodiť matiku do koša a hrať sa. – Rosie

Voľte Rosie. Úprimne, môj jasný favorit. Nikdy som nemal rád matematiku, preč s ňou. Okrem toho Rosie povedala, že príklady môžu rátať roboti, zatiaľ čo decká sa budú hrať, a mne sa táto predstava dystopického raja náramne páči. Už dlho to chcelo zmenu.

Shutterstock

Zastaviť vírus. – Wendy

Stručné. Jasné. Výstižné. Wendy presne vie, čo sa od nej na takejto pozícii očakáva, zároveň neplánuje mrhať čas zbytočnými faktami. Ako presne zastavíme vírus? Ako s ním budeme bojovať? Čo tam po tom, ako, proste to urobíme a basta. Politička, ako sa patrí. Takto nejako by vyzeral Trump, keby mal aspoň štipku chrbtovej kosti a ľudskej dôstojnosti.

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Spoznáš ikonických hercov a herečky na fotkách z mladosti?

Zastaviť vírus s Wendy. – Ben

Každý správny vodca potrebuje kruh spoľahlivých ľudí, ktorí podporia jeho ideu. Ben by bol skvelý viceprezident. Rozumie, kde je jeho miesto. Vie, že nie je vodcovský typ a práca pod niekým iným mu sedí lepšie.

Hodiť brata do žalára. – Susanna

Prekvapuje ma, že sa svoju moc rozhodla zneužiť na konanie zla, ale to moc s ľuďmi občas robí. Ale úprimne, keď som sa jej opýtal, ako presne má ten žalár vyzerať, opísala priemerný nezrekonštruovaný byt v Londýne.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť