Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Čo o tebe prezrádza to, akú prílohu si dávaš na pizzu?

Aká je tvoja obľúbená pizza?


Pizza je jedným z najobľúbenejších jedál na svete a výber príloh na nej môže povedať veľa o tom, kto ju objednáva. Ak sa zamyslíš nad svojím obľúbeným „pizzovým toppingom“, môžeš si uvedomiť, že toto jedlo odhaľuje o tvojej osobnosti viac, ako si myslíš.

Šunka

Ak máš rád pizzu so šunkou, pravdepodobne si tradičný a konzervatívny. Táto príloha je jedným z najobľúbenejších a najtradičnejších výberov, čo môže poukazovať na to, že si pri voľbe potravín pravdepodobne konzervatívny a máš rád jednoduché a osvedčené recepty.

Určite si prečítaj:

Študentky nasypali suchú kožu z nôh do syra svojej spolubývajúcej. Teraz ich stíha polícia

Ananás

Ananás je, naopak, jednou z najkontroverznejších príloh na pizzu, ktorú mnohí milujú, ale aj nenávidia. Ak máš rád pizzu s ananásom, pravdepodobne si spontánny a kreatívny typ človeka. Máš rád nové a neobvyklé veci a nebojíš sa experimentovať s rôznymi chuťami a kombináciami.

  1. Patrí ananás na pizzu?

    1. áno
    2. nie
    1181 hlas(y/ov)
    Share Your Result

Saláma

Toto je ďalšia tradičná príloha. Ak ju máš rád, pravdepodobne si priamočiary a jednoduchý človek. Máš rád osvedčené a známe veci a rád sa držíš tradícií. Pravdepodobne si tiež veľmi praktický a efektívny.

Šampiňóny

Šampiňóny sú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a wellness. Ak si objednávaš pizzu s hubami, pravdepodobne sa snažíš udržať si zdravý životný štýl a chceš mať prehľad o tom, čo ješ.

Shutterstock

Klobása

Klobása je ďalšou tradičnou ingredienciou. Ak máš rád klobásovú pizzu, pravdepodobne si veľmi energický a spoločenský človek. Máš rád akciu a zábavu s priateľmi a rodinou. Pravdepodobne si užívaš život a nemáš problém urobiť sám sebe radosť obľúbeným jedlom.

Kukurica

Ak máš rád pizzu s kukuricou, pravdepodobne si kreatívny a máš rád farby. Kukurica na pizzi je farebným a výrazným chuťovým prvkom. Pravdepodobne máš rád aj zdravé potraviny, keďže kukurica je bohatá na vlákninu a ďalšie dôležité živiny.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje