Čo predstavuje leto pre ženy? Toto je 5 najotravnejších vecí

Radosť byť ženou, no nie? Veru nie.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Leto je obľúbeným ročným obdobím pre mnohých z nás. Dlhé letné večery pri víne, dovolenky pri mori (ak Covid-19 dovolí) a slnečné počasie. Rozhodne ide o jedno z tých veselších období roka. Na druhej strane – nie je všetko zlato, čo sa blyští, ako hovorili naše staré matky.

A my, ženy, nemáme z leta nutne len pôžitok. Keď sa nad tým lepšie zamyslíme, leto so sebou nesie množstvo problémov, ktoré musíme ako nežné pokolenie hrdinsky prekonať. Toto je 5 tých najotravnejších

1. Chlpy, chlpy, chlpy

Prvým hlavným problémom sú chlpy. Už nemôžeš nosiť dlhé nohavice, pretože by si sa v nich uvarila. To platí aj o tričkách s dlhým alebo krátkym rukávom. Ideálne je mať čo najkratšie šortky, sukne alebo tielka. Určite sa chceš niekde ukázať v plavkách. Lenže od toho ťa brzdia chlpy. Sú všade a rastú rýchlejšie ako blesk.

Ak chceš byť nonstop pri bazéne, musíš sa nonstop holiť. S tým prichádzajú ďalšie problémy. Ak sa holíš príliš často, tvoja pokožka… nezareaguje práve najlepšie. Posledné, s čím sa chceš prezentovať pri vode alebo v tej zvodnej sukni, je podráždená pokožka na nohách alebo ešte horšie… tvoja bikinová oblasť plná zapálených pórov. Naskytá sa otázka – byť či nebyť… gorilou?

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Mejkap? Zabudni!

Keď si už vyriešila problémy s chlpmi, je čas sa nejako nastajlovať a dať si trocha mejkapu na tvár. Lenže prichádza druhý problém. Čo si dať na ksicht, aby ti to tam vôbec vydržalo? Potíš sa viac ako somár v kufri, po takej desaťminútovke, keď len zídeš dole z bytu, sa ti začne topiť prvá vrstva.

Kým by si došla na stretko s babami, tak by si vyzerala tak, akoby si sa chystala na casting Jokera. Mejkap rozmazaný, roztečený a pravdepodobne by si na tom nebola najlepšie už ani mentálne. A ísť bez mejkapu? To je snáď ešte horšie. Každý by videl tvoju rozbombardovanú pokožku alebo poriadne paradajkové začervenanie z toho tepla.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Príliš veľké teplo

Ak aj náhodou vyriešiš otázku mejkapu, prichádza nový problém. Čo si na seba obliecť? Jasné, muži povedia, že tento problém máme stále. Nepopierame. Lenže v lete je to dvakrát horšie. Chceš sa obliecť fakt zvodne a pekne, lenže… vo všetkom ti je teplo. Potíš sa už len v spodnej bielizni, nieto ešte v krátkych šatách.

Potné škvrny sú reálna hrozba, ale nechceš si dookola dávať len biele oblečenie, na ktorom ich nevidieť. Prípadne čierne, ale to by si bola prenosná dvojplatnička (uhádneš, kde by si mala tie dve platničky?). Už by na teba len stačilo vyliať vajíčko a za chvíľu by si mohla podávať hemendex.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Menštruácia v lete? Mňam!

Menštruácia sama osebe je strašná, ale v lete je to snáď najväčšie utrpenie. Ak nie si fanúšičkou tampónov, menštruačných kalíškov a bohviečoho, tak si môžeš v teplé letné dni akurát tak močiť nohy v bazéne. Maximálne na seba púšťať ľadovú sprchu doma. Tam dole sa s vložkou doslova varíš, a to ani nespomíname návaly tepla.

Hej, návaly tepla… v teple. To je asi vražednejšia kombinácia ako borovička s pivom. Nielenže je ti teplo z počasia, tvoje telo sa proste rozhodne, že je to stále málo. Krámy v lete by mali proste zakázať!

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Nepriateľ menom lavičky

Ak si si na seba aj dala niečo krátke, tak sa môžeš rozlúčiť s vysedávaním na lavičke. Síce svetu ukazuješ svoje pekné stehná, no mala by si si ich držať od týchto verejných miest na rekreačné posedenie. Prečo? Hneď ako to spravíš, tvoje stehná dostanú vypálenú permanentku do kože po rozhorúčenej lavičke.

Celý deň sa vypekajú na slnku a úplne čakajú ako predátor na to, kým si na ne niekto sadne. Zacítiš to v okamihu, ako spravíš toto osudné rozhodnutie. Z lavičky vyletíš skôr, než by jeden stačil povedať oškvarok. No a sedieť namiesto toho na tráve niekde v parku? To sotva. Ešte by ti mravce vliezli tam, kam by naozaj nemuseli.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
31
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
64
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia si zaspomínali na chvíle z minulosti, ktoré druhým nikdy neodpustia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME