Čo robíme pred spánkom v posteli? 6 situácií, ktoré nepochybne poznáš aj ty

Ehm, ehm… čo také?

Zdroj: © ArtCave Maniac / EMEFKA

Pamätáš si na škôlku? Na tie časy dávno minulé, keď ťa museli učiteľky násilím ťahať po obede do postele a ty si ani za ten svet nechcel zaklapnúť viečka?! Bože, aký si bol sprostý. Teraz by si chrápal nonstop, dvadsaťštyri sedem. Od chvíle, čo ťa z postele vydurí budík číslo sedemnásť, až po koniec pracovnej doby prakticky nemyslíš na nič iné.

Vidina teplej postele je to jediné, čo ťa drží pri živote a chuť zaspať miestami zahmlieva racionálne dôvody, prečo si ráno vlastne vstával. Áno, áno, nechceš žiť pod mostom a mobil v potkanej hube asi nenabiješ… ale naozaj to stojí za to? Pochybuješ. Miestami o tom naozaj pochybuješ.

A potom to príde – pobalíš si saky-paky, dovalíš sa domov a… a nič. Ako si si celý deň prisahal, že sa hodíš do postele rovno od vchodových dverí, tak sa ti chce teraz robiť všetko iné, len nie spať. V praxi to vyzerá nejako takto.

1. Pozeráš telku

Stá repríza doktorky Brennanovej a jej tímu forenzných antropológov a Horatio Caine, ktorý si veľmi teatrálne nasadzuje slnečné okuliare. Alebo reklama na prípravok proti hemoroidom, tá s paviánmi, čo si navzájom škrabú rite, a potom ešte tá na clavin platinum s rýchlym nástupom erekcie. Clavin, mužom hneď. Nezabudnuteľný kultúrny zážitok.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Plánuješ si úspešnú budúcnosť

Medzi druhou a treťou hodinou rannou sa cez lenivosť a apatiu prederie na povrch tvoje hlboko skryté, produktívne ja. To, ktoré má kariérne ambície a chce hneď ráno začať behať. Našťastie ho dovtedy stihneš opäť pochovať a všetky jeho absurdné nápady končia presne tam, kde začali – v teoretickej rovine.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Ehm, ehm

Ehm, ehm.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Pozeráš videá

YouTube – primárny konzument voľného času. Nenápadne ťa uvedie do delirického tranzu, dištancuje myseľ od okolitých podnetov a štyri hodiny zmiznú, ani nevieš ako. Začne to edukačným videom o klimatickej kríze, končí našuchoreným papagájom, ktorý hádže mini basketbalovú loptu do mini basketbalového koša.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Polemizuješ

Ak existuje najlepší čas na kladenie existenčných otázok a pátranie po ich odpovediach, tak je to práve teraz. Teraz, keď sa snažíš zaspať, lebo ráno skoro vstávaš, teraz, keď sa snažíš upokojiť a vypnúť príjem, teraz, keď už takmer strácaš vedomie… Vedel si, že pri morských koníkoch je tehotný samec?! Ten tvoj mozog si fakt nedá pokoja.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Spíš

Niektorí ľudia proste spia. Spia pred spánkom, spia po spánku, spia tak všeobecne celý život a každá chvíľa je pre nich chvíľou súcou na letmé pospinkanie. Vedia zaspať okamžite, za akýchkoľvek poveternostných podmienok, v prípade núdze aj v stojke na hlave. Vedia zaspať uprostred vety a čo je horšie, vedia zaspať aj uprostred tvojej vety. Proste paráda.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
59
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 problematických a šialených hercov, s ktorými je (či bolo) peklo spolupracovať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME