Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Čo sa bude diať s láskou zosnulého Heribana? Fanúšikom sa rozhodnutie televízie nepáči

Fanúšikov zaujímalo, ako sa k tragédii postaví Markíza.


Minulý týždeň zasiahla Slovensko smutná správa a do hereckého neba odišiel umelec Daniel Heriban (43). Podľa dostupných informácií bola k nemu 24. mája v ranných hodinách privolaná sanitka s lekármi, ktorí ho už nedokázali zachrániť. Správa najviac zasiahla jeho manželku Kamilu a tri deti.

Okrem toho, že boli manželia, spájalo ich aj rovnaké povolanie. Kamila totiž hrá v markizáckom seriáli Mama na prenájom a fanúšikov zaujímalo, čo s ňou v tomto tragickom období bude.

Mama na prenájom je denný seriál, preto je jasné, že herečka sa na pľaci objavuje takmer nonstop. Možno predpokladať, že posledné, na čo Kamila v týchto dňoch myslí, je práca. Fanúšikov zaujímalo, ako sa TV Markíza k jej hereckému stvárneniu postaví.

„Seriálová postava Kamily Heribanovej v seriáli Mama na prenájom pokračuje v deji ďalej. Vzhľadom k smutnej udalosti, ktorá sa stala, pracovné povinnosti Kamily Heribanovej v maximálnej miere prispôsobíme jej potrebám,“ uviedla TV Markíza pre portál Telkáč.

Aká bola príčina smrti Daniela Heribana? Petra Polnišová mu do neba posiela dojemný odkaz

Mohlo by ťa zaujímať:

Aká bola príčina smrti Daniela Heribana? Petra Polnišová mu do neba posiela dojemný odkaz

Fanúšikovia sú nespokojní

Markíza pridala na svoj Instagram príspevok, v ktorom oznámila, že Kamila sa v seriáli dozvie pohlavie dieťatka, ktoré jej postava čaká. Fanúšikom sa to však zjavne nepáči. „Seriál super, ale nemyslím si, že je vhodné sem dávať takéto príspevky, keď si teraz herečka prežíva to najhoršie obdobie,“ píše jeden z nich. „Vy v Markíze nemáte žiadny smútok,“ dodal ďalší.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.