Čo sa stane, keď si žena konečne uloví chlapa?

No čo, ani ty nie si taký pozorný ako na začiatku!

Zdroj: pexels.com/flickr.com (https://www.pexels.com/photo/girl-lips-glasses-lenses-58020/ https://www.flickr.com/photos/[email protected]/13482623035)

Niežeby sa ženy pretvarovali (ale áno) alebo naschvál neukazovali svoju pravú tvár (ale áno), ale vedzte, že každý sa snaží ukázať sa na začiatku vzťahu v čo najlepšom svetle. A keď už je chlapec pekne namotaný, toto divadielko môže skončiť a nastáva krutá realita. Alebo budete od začiatku samé sebou a vysvetlíte mu, že dokonalé ženy existujú len vo filmoch, časopisoch a na internete.

Make-up

Sú isté chvíle v živote ženy, kedy na sebe nemá žiadne šminky. Ak ťa stále videl tip top a zvykneš sa líčiť každý deň, tak začni nenápadne, nech mu neprivodíš mŕtvicu. Najprv daj preč linky, potom to skús bez riasenky, ale pozor! Nenalíčené ženské oči vyzerajú unavene a u niektorých to vyvoláva aj ,,look slepého krtka“. A až potom to skús bez make-upu. Ak to dotiahol až sem, je to ten pravý. Šoková terapia je síce rýchlejší spôsob, ale nie o každej žene sa dá povedať, že je krajšia bez nánosov omietky. O obočí sa baviť nebudeme. Pokiaľ ho nemáš vytetované či nafarbené, pri každom objatí ostáva vždy na jeho tričku.

Puťka domáca

Nie, nechceme tým naznačiť, že z každej sexi upravenej ženy sa časom stane niečo, čo by si použil maximálne na odohnanie vrán z poľa, ale stáva sa aj to. Výnimočne. Ha ha. Muž sa musí naučiť, že nie každý deň je jeho žienka ako vystrihnutá z katalógu. Veľké neforemné tričká sú extra pohodlné. Maska na tvári minimálne raz týždenne a bombarďáky raz za mesiac, to by snáď mohol prežiť, nie? No a môže aj trošku pribrať, veď čo, už si je tebou istá.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/bridget-jones-xbKk88bbbnU3e)

Ľudské telo

Je zložitý mechanizmus, stále nie dostatočne prebádaný, ale čo-to už o ňom vieme. Napríklad to, že aj ženy vykonávajú veľkú potrebu a majú plyny, s ktorými sa zoznámiš hneď po tom, ako ti začne dôverovať. Niekedy sa žene vôbec nechce holiť a mužský sen o dokonalej a hladkej pokožke práve skončil. To, že žena krváca, to snáď vieš, ale že toho je až tak veľa a že to aj tak veľmi dokáže bolieť, to si určite nevedel.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/lol-fart-farting-JCPXCFTzDgyru)

Dievčatko

Myslel si si, že si si začal so ženou tvojich snov. So ženou. Ale v každej žene sa niekde schováva to malé dievčatko (poniektoré ho zjedli), ktoré sem tam vykukne a totálne ovládne ženské zmýšľanie. Na rad prichádzajú rozkošné plyšáky, hello kitty tričká, kryt s macinkom na mobile, prinúti ťa ísť do kina na rozprávku, mať sex v ružových perinách, či fotiť sa s infantilnými filtrami.

flickr.com (https://www.flickr.com/photos/infomatique/14321084978)

Level Master

Žena je tvor náladový, počul si to z legiend, ale že až tak, to si vôbec netušil. Veď celý čas bola taká milá, ochotná a zlatá. A teraz? Zo sekundy na sekundu sa zmení na monštrum: ,,Môžeš dýchať tichšie?! Máš ruky? Urob si to sám! To kto ti toľko vypisuje?! Nie, keď nejdem ja, nejdeš ani ty! Nič mi nie je a prestaň sa ma pýtať! Ty sa vôbec o mňa nezaujímaš!“ Ak si žena prizná, že sa občas správa ako trafená, klobúk dole. No priznať sa a zmeniť sa sú dve rozdielne veci. Asi to je daň za to, že v iné dni máš doma hotového anjelika.

Nič…

Veľmi výstižné slovo pre túto kapitolu. Nič jej nevadí. A muž je očarený, pretože je dokonalá. A potom sa to pomaličky stupňuje. Začne sa to otázkami, či by radšej neostal doma ako ísť zase na pivo a končí sa to vyhrážkami, že dnes nič nebude, keď ide. Žena už viac nemusí predstierať, že má rada všetkých jeho kamarátov, že si perfektne rozumie s jeho rodinou (aj keď tu by sme zaváhali, či ísť s pravdou von) a môže vypustiť tú dávku nadávok na jeho kolegyne, ktoré sú určite všetky do jednej štetky, čo po ňom idú. Vualá, zrodenie diabla!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/ok-TY1hkcyUxv5T2)

…a veľa

Žena, ktorá nechce veľa, si zaslúži všetko. Krásny citát, ktorý však neplatí v niektorých prípadoch. Možno si to hrala na chrumkavú žienku, ktorej stačí obyčajná malá porcia, ale v skutočnosti toho do seba natlačíš ešte viac než on. Je ohromený tvojim apetítom a to asi zatiaľ ani nevie, koľko toho vieš vypiť. Veď ty si zrodená z vína a sarkazmu. Veľa kozmetiky, veľa šiat, veľmi veľa topánok a veľa sĺz pre nič, tak kde je tá žena, ktorá nechce veľa?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/shrug-im-fabulous-3XhU5pkFZChvW)

Zdroj: sarcasm.co
Titulná fotka: pexels.com / flickr.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dospelosť - ako si si predstavoval, že bude vyzerať a aká v skutočnosti je

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME