Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil
Zdroj: ©Shutterstock

Čo sa udeje so vzťahom po príchode detí? Úprimné výpovede rodičov

No, máš sa na čo tešiť...

Bezdetné páry alebo jednoducho len bezdetní ľudia vo všeobecnosti si určite sem-tam lámu hlavu s tým, aké to je mať deti. A hlavne – čo takáto veľká zmena urobí so vzťahom. Preto sme pre vás zozbierali hneď niekoľko odpovedí na túto zradnú otázku, o ktoré sa rodičia podelili na Buzzfeede.

1. Náš intímny život je ako naša ranná káva – buď sa vypije veľmi rýchlo, alebo ostane chladná a nedotknutá.

2. Lásku si teraz vyznávame celkom inak. Napríklad, vykladaním riadu z umývačky alebo strážením detí, zatiaľ čo si ten druhý ide pospať.

3. Manželstvo nie je vždy jednoduché a naše deti nám dávajú dobrý dôvod, aby sme to nevzdali. Keby sme ich nemali, už by sme sa asi dávno povraždili. Alebo minimálne rozviedli.

4. Keď majú ísť decká na noc k babke, vždy si robíme super plány. Chceme ísť na večeru, do kina, urobiť si večernú prechádzku a potom sa usúložiť k smrti. Nakoniec to skončí pri donáške a televíznom spravodajstve, po ktorom obaja zalomíme rovno na gauči.

5. Môj muž sa vracia domov nadšený, že uvidí svoju milovanú princeznú. Rozdiel je v tom, že tentokrát tým už nemyslí mňa.

Shutterstock

6. Najväčšia zábava je teraz chodiť do Ikey bez detí. Je to fantastické.

7. Keď sa malá narodila, mala som naozaj obrovské popôrodné ťažkosti. Vtedy môj muž zo seba dostal to najlepšie. Staral sa o ňu, kým som ležala v kŕčoch, plakala či spala. Od tej doby viem, že sa naňho môžem spoľahnúť naozaj vo všetkom.

Odporúčame prečítať:

Obyvatelia obľúbenej dovolenkovej destinácie zúria. Turista chodil po meste takmer nahý

8. Stali sme sa majstrami rýchloviek. Náš intímny život je teraz namiesto „ach, to je úžasné“, skôr „makaj, kým sa nezobudia decká“.

9. Naše deti nás neuveriteľne stmelili. Niektoré páry tvrdia, že sa pri deťoch už len hádajú a pomaly si nevedia prísť na meno. My sme takí boli sem-tam predtým, no teraz si už ani neviem spomenúť, kedy sme sa naposledy nepohodli.

10. Už sa neoslovujeme zlatko, poklad či miláčik. Už sme jeden pre druhého len „mama“ a „ocko“.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.