Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Ženské kabelky sú už od nepamäti opradené rúškom tajomstva, ktoré sa doposiaľ nepodarilo odhaliť žiadnemu mužovi. Len žena totižto dokáže zo svojej minikabelky vytiahnuť okrem tradičných vecí, ešte aj skrutkovač, čistič sifónov či svojho prvého plyšáka. Partneri nežných polovičiek tieto (vraj) zbytočnosti nevedia často prekusnúť, no hádajte, kto im vlečie aj tie ich haraburdy, ktoré nemajú kam dať…

Nedalo nám to a tak sme sa rozhodli pozrieť tejto záhade na zúbok. Presnejšie povedané, poverili sme nášho moderátora Olivera, aby záhadu dámskych kabeliek vyriešil v bratislavských uliciach priamo s dotyčnými stvoreniami.

Všetko sa tak udialo v rámci nášho nového videoseriálu „To si vyhral“, ktorý vám bude prinášať dávku spontánneho humoru priamo z ulíc nášho drahého Slovenska. Každý diel so sebou prinesie novú výzvu, s ktorou sa obrátime na ničnetušiacich okoloidúcich. Tí sa za jej splnenie môžu okrem popularity tešiť na skvelé výhry.

V druhej časti nášho seriálu bolo úlohou náhodných žien, odhaliť tajomstvo ich kabeliek vybraním všetkých predmetov pred náš objektív. Statočné stvorenia sme za tieto hrdinské činy odmenili lístkami do sietí kín CINEMAX. Môžete sa tešiť na skutočné príbehy slovenských kabeliek a milú babičku, ktorá sa do našej výzvy taktiež zapojila. Tak čo, ukázala by si nám aj ty obsah svojej kabelky? 🙂

Olivera nájdeš aj na instagrame pod prezývkou oswaldphotoss! Hoď mu follow, pretože od neho v blízkej dobe uvidíš ešte viac videoobsahu. Na sociálnych sieťach nezabudni sledovať ani EMEFKA (facebookinstagramyoutube). Okrem dávky zábavných memes, ktoré ti zlepšia deň, budeš tiež prvý, kto bude vedieť o všetkých našich novinkách! ?

Titulná fotka: emefka.sk


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.