Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Čo vznikne, ak sa stretne bratislavský autobazár a drzý zákazník? Takáto bizarná konverzácia

Zákazník nemá vždy pravdu. Niekedy má mentálny deficit.


Auto PDK je úspešná bratislavská firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým dovozom, predajom a výkupom vozidiel. Firme sa darí, avšak každý úspech je vykúpený poctivou a náročnou prácou. Niekedy tá poctivá a náročná práca spočíva v komunikácii so zákazníkom, ktorý je akýsi pomalší…

„Neviem sa vám dovolať, chcem kúpiť to auto,“ začína konverzácia. Zamestnanec firmy zákazníka upozorní, že celá spoločnosť má dovolenku do 5.9., takže so svojou požiadavkou by sa mal ozvať až po tomto dátume. Tu sa to končí? Kdeže! Tu sa to len všetko začína!

„Čo ja mám s vašou firmou?“ Zaskočený zákazník nechápe, že si nepíše so súkromnou osobou, ale so spoločnosťou. Konverzácia sa opäť vracia ku „chcem kúpiť vaše auto“, načo Auto PDK opäť pripomína, že teraz to nejde, pretože všetci sú na dovolenke.

Celú konverzáciu si môžeš pozrieť priamo na Facebooku Auto PDK:

Zákazník nevedel, komu píše, ani po upozornení nechápal, že píše nesprávnemu adresátovi, nedokázal si priznať chybu a nebol schopný zdržať sa drzého a vulgárneho prístupu. Stále si myslíš, že výrok „zákazník má vždy pravdu“ má svoje opodstatnenie?

Konverzácie ako sú tieto, zažil už takmer každý, kto kedy robil v obchode. Príspevok sa stal virálom a vyzbierali sa pod ním desiatky pochvalných a súcitných komentárov.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.