Čo vznikne spojením crocsov a kabelky? Výrobok, po ktorom nik netúžil

Chceli by sme vidieť ľudí, ktorí si to kúpili.

Už keď si myslíš, že neexistuje obmena crocsov, ktorá by bola horšia ako tie predchádzajúce, tak vznikne tento výrobok. Niekto si totiž zmyslel, že vyrobiť z tejto škaredej gumenej obuvi kabelku alebo niečo pripomínajúce ľadvinku, bude dobrý nápad.

Pizzaslime

Značky Pizzaslime a Crocs sa spojili a vytvorili túto originálnu handmade kabelku. Ako môžeš vidieť, kabelka je zostavená z naozajstnej crocs topánky, ktorá bola upravená funkčným vrecúškom. Značka Pizzaslime sa na svojom Instagrame vyjadrila, že vytvoriť toto módne veľdielo bolo oveľa náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá.

Pizzaslime
Pizzaslime

Módny a rozhodne originálny kúsok je dostupný v dvoch farbách, čiernej a žltej, pričom je dodávaný spolu s originálnym popruhom. Ten je nastaviteľný a môžeš tak nosiť doplnok ako kabelku, ale aj ako ľadvinku. Okrem toho sú kabelky dodávané spolu s originálnymi jibbitz odznakmi, typickými pre crocsy.

Pizzaslime

Crocs kabelky sú dostupné len v limitovanom množstve 50 kusov, pričom je k dispozícii po 25 z každej farby. Cena činí – a teraz sa podrž – „iba“ 300 dolárov, čo je v prepočte približne 260 eur. Pohodka, prečo by si nedal za niečo také jeden svoj priemerný nájom? Čo je ešte viac prekvapivé, všetky sa vypredali ešte pred tým, ako spustili predaj online.

Pizzaslime

Už v roku 2017 nám značka Crocs dosvedčila, že je nejakým spôsobom lovebrand, keď vypredala svoje platformové crocsy, ktoré vytvorila so značkou Balenciaga. Rovnako si išli niektorí ľudia nohy-ruky potrhať za týmito „kabelkami“.

Čo príde ďalšie? Miska na cereálie z crocsov alebo erotická pomôcka v štýle crocs? To, čo mala byť obuv pre rybárov do loďky či záhradníkov, sa teraz stáva milovaným a nenávideným fenoménom.

Balenciaga

Zdroj: higsonbiety, independent
Titulná fotka: Pizzaslime

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najdivnejšie fóbie, akými ľudia na celom svete trpia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME