Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Čo znamenajú komentáre, ktoré píšu fanúšikovia Pána prsteňov pod trailer na nový seriál?

Veta z knižného Pána prsteňov sa objavuje pod trailerom na seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power.


Čo hovoríš na prvý trailer seriálového Pána prsteňov? Nám sa teda celkom pozdáva, ale zrejme budeme v menšine. Fanúšikovia totiž dali najavo svoju nespokojnosť pomerne svojským spôsobom.

Ako píše portál Screen Rant, sekciu komentárov pod trailerom The Lord of the Rings: The Rings of Power zaplavili jedinou vetu. Ide o výrok z knižného Pána prsteňov od J. R. R. Tolkiena: „Zlo nie je schopné vytvoriť nič nové, môže len zdeformovať a zničiť to, čo bolo vynájdené alebo vytvorené silami dobra.“

Mohlo by ťa zaujímať:

Seriálový Pán prsteňov dorazil s prvou ukážkou! Vyzerá naozaj epicky

Prvé zábery sa ľuďom nepáčia

Pod trailerom nájdeš už viac ako 60-tisíc komentárov s týmto výrokom v rôznych jazykoch. Diváci tým vyjadrujú nespokojnosť, ako seriál z dielne Amazonu zatiaľ vyzerá. Nepáči sa im príliš veľký dôraz na digitálne efekty, nové postavy ani štýl ich obliekania či moderne vyzerajúce účesy.

Skrátka to podľa nich zatiaľ nevyzerá ako Stredozem. Iní zase dávajú najavo svoj principiálny postoj, že sa seriál vôbec nemal nakrúcať. Hlavný príbeh bol výborne vyrozprávaný Peterom Jacksonom a nadviazať naň je takmer nemožné.

Faktom ale je, že príbeh nebude sledovať Froda a Spoločenstvo prsteňa, ale bude sa odohrávať v Druhom veku. Teda tisíce rokov pred výpravou k Hore osudu. Napriek tomu je ale nálada voči tomuto projektu zatiaľ dosť chladná. Počkajme si však na to, aký bude výsledok. Možno nám tvorcovia ešte všetkým vytrú zrak. Premiéra je stanovená na 2. septembra tohto roku.

Amazon Studios

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť