Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Čokoláda z benzínky alebo 5 valentínskych darčekov, ktoré nechce dostať žiadna žena

Alebo päť spôsobov, ako zariadiť, že budeš spať na gauči.

Dnes je Valentín a úprimne? Pokiaľ si na to prišiel až teraz, je tu značná šanca, že sa nájdeš v našom dnešnom článku. A to nie je dobre. S naším ilustrátorom sme totiž dali dokopy niekoľko „rýchlokvasených“ valentínskych darčekov, ktoré tvojej polovičke úsmev na tvári asi nevyčarujú. Tak sa teda poďme na ne pozrieť.

1. Čokoláda z benzínky

„Nevybehneme po práci na pivo?“ spýtal sa kolegu, a keď ho už tretí v poradí poslal do teplých krajín, zrazu mu to celé dotieklo. Dnes je Valentín. A je len veľmi malá šanca, že jeho frajerka o tom nevie. Práve naopak – pravdepodobne sa jej táto skutočnosť marinuje v hlave už nejaký ten piatok a prísť domov s prázdnymi rukami by sa rovnalo istej smrti.

Nepríjemná situácia, no hneď niekoľko možností, ako ju vyriešiť. Tento exemplárny príklad dokonalého frajera si, pochopiteľne, vybral tú najpohodlnejšiu. Určite by to ešte stihol narýchlo stočiť do obchodu a zobrať poslednú ozdobenú kyticu, ktorá tam po nájazde nadržaných kobyliek ostala, ale načo sa namáhať? Čerpacia stanica je po ceste. A žiadna žena predsa nepohrdne čokoládou. Však? VŠAK?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Mohlo by ťa zaujímať:

10 darčekov na Valentína pre tvoju frajerku, ktoré ešte stále stíhaš kúpiť

2. Rozchod

„Nemáš pocit, že nám to v poslednej dobe nejako neklape?“ zahlási hneď potom, čo si napratal bachor teplou večerou, kvôli ktorej jeho drahá posledné dve hodiny kmitala medzi sporákom a chladničkou. Vzhľadom na to, koľko si s tým dala práce, tento pocit asi nemala. Smola.

Nemohol prísť s niečím takýmto doslova v ktorýkoľvek iný deň v roku? Mohol. No keďže by dnes večer ešte rád bez výčitiek vyprášil tú druhú, potreboval to tu rýchlo zabaliť. Vedeckej komunite sa už podarilo nájsť odpovede na všakovaké otázky. No ako sa môže človek dožiť takého vysokého veku aj s absenciou chrbtovej kosti, to im je dodnes záhadou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Pivo z chladničky

Zabudol. Niežeby v každom supermarkete posledný mesiac nečíhal hneď pri vchode obrovský regál plný plyšových medveďov a srdiečkových bonboniér. Niežeby mu každá reklama nevešala na nos valentínsku ponuku tej či onej firmy. Niežeby nemal xy príležitostí precitnúť zo svojej sladkej nevedomosti a zmobilizovať sa k činu. Lenže on to neurobil.

Našťastie – a vďakabohu za to – má chladničku plnú tekutého zlata, a tak sa mu za pochodu začne v hlave rysovať brilantná idea. Nič nepovie „milujem ťa“ tak ako plechovka dobre vychladenej desinky. Hlavne keď je február a vonku nula stupňov. Drahá bude skákať dva metre dvadsať a od samej radosti nebude vedieť, čím si takého chlapa vôbec zaslúžila. Určite.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Mohlo by ťa zaujímať:

Známe Slovenky sa s nami podelili o svoje platonické lásky. Títo muži si získali ich srdcia

4. Nočná košeľa o tri čísla väčšia

Darovanému koňovi na zuby nepozeraj, hovorí sa. No keď je ten kôň o tri čísla väčšia nočná košeľa, chúďa dievča sa neubráni myšlienke, či má naozaj riť ako Kim Kardashian po dvoch rokoch objemovky, alebo je to len jeho zbožné želanie.

Ženy milujú oblečenie, ale tento typ darčeka padne na úrodnú pôdu len v prípade, že trafíš správnu veľkosť. Keď si nie sú istý a písmenká na štítkoch sú viac len nostalgickou spomienkou na jedinú požívateľnú polievku zo školskej jedálne, radšej sa na to vykašli. Treba vedieť, kedy priznať porážku – a siahnuť radšej po darčekovej karte.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Darček po bývalej

Chceš spávať na gauči, budiť sa každé ráno so seknutým krkom a riskovať, že ti ešte ďalšie dva roky bude potajme pľuť do taniera? Super. Toto je cesta. Možno ti príde ekologické aj ekonomické zužitkovať niečo, čo ti bývalá po rozchode otrieskala o hlavu, veď koniec koncov je to pekné a ani lacné to práve nebolo.

No ver tomu, že to bude mať asi rovnaký efekt, ako keby si si upchal nosné dierky palcami na nohách, ktoré si práve po dvanásťhodinovej šichte vytiahol z topánok. Nalož s touto informáciou, ako uznáš za vhodné.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.