Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Cristiano Ronaldo dostal od polície napomenutie za incident po zápase s Evertonom

Portugalčan pri odchode z hracej plochy vytrhol jednému z domácich fanúšikov z rúk mobilný telefón a poškodil ho.


Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo vyviazol s napomenutím od polície v súvislosti s incidentom spred niekoľkých mesiacov na trávniku liverpoolského tímu FC Everton. Päťnásobný najlepší hráč sveta vtedy v návale frustrácie z prehry jeho mužstva Manchester United (0:1) pri odchode z hracej plochy vytrhol jednému z domácich fanúšikov z rúk mobilný telefón a poškodil ho.

Polícia v Liverpoole, ktorá incident vyšetrovala, v stredu vo vyhlásení uviedla, že „záležitosť je teraz uzavretá“. „Môžeme potvrdiť, že 37-ročný muž dobrovoľne prišiel a bol vypočúvaný v súvislosti s obvinením z ublíženia na zdraví a spôsobenia škody. Záležitosť bola vyriešená formou podmienečného napomenutia,“ informovala liverpoolská polícia.

TASR

Podľa britského práva je napomenutie v podstate akýmsi varovaním, ktoré vydá polícia v prípade menších priestupkov, ak sa k nim zúčastnené osoby priznajú. Podmienečné napomenutie znamená, že osoba, ktorej sa týka, musí splniť aj určitú podmienku, napríklad nahradiť poškodený majetok.

Po incidente sa Cristiano Ronaldo ospravedlnil za svoje správanie na sociálnych sieťach, ktoré sám nazval „výbuchom“. Dotknutého fanúšika Evertonu osobne pozval, aby „na znak fair-play a športového ducha“ sledoval stretnutie na manchesterskom štadióne Old Trafford.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť