Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Cristiano Ronaldo vyvolal rozruch v bratislavskej reštaurácii, ohúrila ho známa Slovenka. Kde si mohol stretnúť známu hviezdu?

Fanúšikovia neskrývali svoju radosť a hviezde sa chceli prihovoriť a odfotiť sa.


O tom, že Cristiano Ronaldo zavítal na Slovensko kvôli zápasu Slovensko vs. Portugalsko, už vie hádam každý. Zápas sa uskutočnil v piatok večer o 20:45, no spolu s tímom sa už v popoludňajších hodinách prechádzali ulicami Bratislavy. Ubytovaní boli v bratislavskom River Parku, kde vyvolali rozruch.

V prítomnosti ochranky sa Ronaldo spolu s viacerými spoluhráčmi vrátane portugalského kapitána, ktorý aktuálne hrá na poste útočníka v saudskoarabskom klube Al-Nassr, prechádzali popri luxusnej talianskej reštaurácii Massimo Ristorante. Okoloidúci a zamestnanci reštaurácie sa chceli známej hviezde prihovoriť a odfotiť sa s ním.

Podľa informácií Refresheru sa však futbalisti neboli v Massime najesť, len sa okolo prechádzali. Ubytovaní síce boli v hoteli River Parku, no podľa uvedených informácií mali vlastného kuchára, a preto nejedli vonku.

Desiatky fanúšikov tak mohli Ronalda stretnúť nielen na letisku M. R. Štefánika, ale aj v okolí 5-hviezdičkového hotela Grand Hotel River Park a v neposlednom rade na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. Zápas skončil pre Portugalsko výherne a hneď po ňom mala reprezentácia odletieť naspäť do Lisabonu.

Ronalda zaujala známa Slovenka

Okrem fanúšikov sa s Ronaldom podarilo stretnúť športovej moderátorke Simone Leskovskej. Spoločné fotky, tlačovku a tiež zábery z tréningu zverejnila Simona na sociálnych sieťach. 

O tomto som snívala celý život. Trvalo to 11 rokov a ešte stále sa mám čo učiť a musím makať ďalej. Ale neviete si predstaviť, koľko odvahy, sebazaprenia, práce, štúdia a energie je za tým, že som dnes TU. Nielen vďaka sebe, ale aj vďaka ľuďom, ktorí vo mňa verili a dali mi šancu. Robiť to, čo milujete, mať pre niečo vášeň je jedna z najlepších vecí v živote. A ja každý deň ďakujem, že postupne idem za svojím snom,“ znelo jej vyjadrenie na sociálnej sieti.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.