Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Keď si v miestnosti sám, bez svedkov, nemusíš sa príliš zamýšľať nad tým, či je niečo trápne a nechutné, pokiaľ sa tebe daná aktivita páči. Každý z nás má určité veci, ktoré robí „na tajnáša“, a preto sme aj radi, keď sme doma sami a máme priestor pre tieto naše divočiny.

Toto je sú veci, ktoré robíme, keď nás nikto nevidí.

Season 5 Luther GIF by BBC America - Find & Share on GIPHY

Stalkujeme ex

Iba zo zvedavosti, pre nič iné. A hlavou nám pri tom beží: „Dúfam, že nemôže vidieť, kto si pozerá jeho profil“/ Snáď mu nič omylom nelajknem“. V opačnom prípade by si to už tak ľahko nevysvetlila, aj keď fantáziu máš bujnú…

No ale riskneme to, a už keď sme skontrolovali jeho facebook, tak sa mrkneme aj na instagram a cestou si „preťukneme“ aj tú jeho novú krásavicu, veď, keď sme už tam…

Blur, Smartphone, Chatovanie, Mobil, Close-Up, Dievča
https://pixabay.com/sk/photos/blur-smartphone-chatovanie-mobil-1853302/

Jeme jedlo, ktoré nám spadne na zem

Keď nás nikto nevidí a nevystraší nás, že dostaneme žltačku, bolo by zbytočné vyhodiť ten fajnový chlebíček. Veď sa iba letmo dotkol zeme, stačí rýchlo zodvihnúť a urobiť „fu, fu“ a preventívne hygienické opatrenia sú za nami. Veď plytvanie je škodlivé pre planétu a my jej ubližovať nechceme a hlavne, ak ide o tie fajnové zemiakové lupienky ležiace na zemi.

Obzeráme sa v zrkadle

Väčšinou pri prezliekaní. „Ako by som vyzerala ako tehotná?“, „Mám tehličky na bruchu, či je tu zlé svetlo?“, „Ježiš, to fakt je jedna väčšia a druhá menšia?“, „Keď takto zdvihnem ruku, vidno mi dosť bicák…“ Za pár minút stihneme skontrolovať všetko. Aj stiahnuť bruško, aby sme zistili, akí sexy by sme boli v prípade, keby sme toľko nežrali…

Flex I Look Good GIF by Nate Makuch - Find & Share on GIPHY

Hráme sa s mobilom na WC

Samozrejme, uvedomujeme si, že táto miestnosť je plná baktérií a nemali by sme, no je to ideálna príležitosť na odpísanie a prečítanie všetkých správ na messengeri, instagrame a whatsappe…

Tancujeme pri upratovaní

Prečo by sme sa nenechali unášať rytmami španielskeho hitu, keď nás nikto nevidí? Tak si tancujeme po kuchyni s metlou, aj keď pri tom vyzeráme ako nejakí šibnutí exorcisti, ale je nám to jedno. Veď metla a neumytý riad nám predsa z kuchyne nezutekajú, a ani sa nám nebudú kvôli tomu, že sme drevení, smiať.

https://giphy.com/gifs/queen-jennifer-celebrate1681-lsXXqOsaVnhxC

Googlime somariny a potom mažeme históriu

Možno sa aj vám občas premávajú hlavou mnohé zvláštne otázky a zamýšľate sa nad čudesnými vecami… „Môžem umrieť, keď ma svrbí ľavé prso?“ a podobne. Toto sa opýtať nikoho nemôžeme, a takisto nesmieme dovoliť, aby nám niekto prišiel na to, akí sme divní…

A tiež každý nemusí vedieť, aké porno sledujeme a koho po nociach stalkujeme. Čiže po návštevách rôznych prazvláštnych stránok nezabúdame na úzkostlivé čistenie prehliadača pre prípad, že by si náhodou spolubývajúci chcel požičať notebook.

Jeme rukami

Načo príbory a taniere, keď niet v miestnosti okrem nás ani živej duše? Tak vyjedáme jedlo z hrnca postojačky rukami, často aj neumytými ako také opičky. Zbytočné špinenie riadu a takto to chutí aj tak lepšie. Alebo si robíme improvizované švédske stoly pri otvorenej chladničke. Keby tak mama videla…

File:A child's hand eating barnemat - hånd - barnehånd.jpg
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:A_child%27s_hand_eating_barnemat_-_h%C3%A5nd_-_barneh%C3%A5nd.jpg

Kontrolujeme výdavok

Ale, samozrejme, až keď zájdeme za roh. A taktiež, či sa nám správne všetko nablokovalo, lebo pomerne často sa stáva, že sa pani predavačke niečo „šmykne“ a už máme na účtenke o euro, dve viac. No zásadne tieto previerky nerobíme pred inými zákazníkmi a pokladníčkou, aby sme nevyzerali trápne.

Holíme si iba tie časti tela, ktoré je vidieť

Lebo aj v zime nosíme rifle po členky a nechcú sa nám oholiť celé naše dlhé končatiny, keď potrebujeme mať na ukážku iba pár centimetrov z nôh. Čiže, zbavíme ochlpenia zásadne iba túto časť a ostatné necháme na neskôr. Keď bude viac času, keď bude chuť… keď bude sex.

Píšeme LOL, aj keď sa nesmejeme

A ani nám to nepríde vtipné. A určite nie sme jediní. Koľkí z nás píšu „haha“ a pridajú veľké množstvo smajlíkov plačúcich od smiechu, a pritom v realite nám ani len kútikom nešklbne? Takíto sme my internetoví klamári!

Lol, Skratka, Smiať Nahlas, Smiať, Funny, Výnimočne
https://pixabay.com/sk/illustrations/lol-skratka-smia%C5%A5-nahlas-smia%C5%A5-4010087/

Kradneme a skúšame cudziu drogériu

Z návštevy hotela chodíme nabalení so všetkou tou miniatúrnou kozmetikou a na návštevách skúšame v cudzej kúpeľni voňavky, krémiky či rôzne kozmetické vychytávky. Zašiel si už niekedy tak ďaleko, že si si odtiaľ zobral tiež niečo domov?

Ovoniavame špinavé oblečenie

Koľkokrát sa stane, že prídeme z roboty a namiesto do práčky danú vec hodíme do skrine? A tak pred každým obliekaním isté oblasti oblečenia poriadne prečucháme, aby sme zistili, či sú ešte v pohode. A mnohokrát aj keď nie sú, tak to riskneme a dúfame, že to ten patričný nános dezodorantu nejak spraví. A okrem toho túto pravidelnú čuchovú kontrolu aplikujeme aj na svoje podpazušie a dych.

Cikáme v sprche

Áno, je to nechutné a uvedomujeme si, že v moči sú baktérie. Ale keď v sprche sa tak dobre ciká a robíme to takmer všetci… navyše, šetríme tak vodu a komu sa chce ísť pred sprchou na WC?

Avšak, keď máš štyroch spolubývajúcich a teraz si predstavíš, že to tak naozaj vykonávate všetci, je ti z toho tak mierne „na tyčku…“

Shower GIF - Find & Share on GIPHY

Googlime svoje meno

Lebo sme paranoidné tvory. Čo keď nás niekto ohovára, napísal o nás článok bez nášho vedomia alebo máme nejakého zaujímavého menovca? Pravidelne zadávame naše meno do google, keby náhodou… aj keď sa pri tom cítime maximálne zvláštne.

Naschvál nepodržíme dvere na výťahu

Kto by chcel ísť dobrovoľne s cudzím človekom až na dvanáste poschodie? Nikto z nás… a preto, keď vidíme, že ide sused k výťahu a ltt by to s našou pomocou aj stihol, nepodržíme mu dvere. Je to hnusné, ale nie je nám to ani ľúto.

Nahádžeme bordel do skrine a pod posteľ

Baby, určite poznáte ten pocit, keď napíše „Zlato, za 10 minút som u teba“, no a ty si musíš ešte vyžehliť vlasy, oholiť nohy, dopísať pracovný mail a dovariť večeru, a tak na veľké upratovanie fakt neostáva čas. Tak pekne narýchlo zahladíš všetky stopy o tom, aká si neporiadnica, jednoduchým ultrarýchlym napchaním bordelu do skrine a „skopaním“ zbytočných vecí pod posteľ.

chaos clutter a mess free photo
https://www.needpix.com/photo/139291/chaos-clutter-a-mess-things-stuff-apartment-room-chaotic-jumble

Pozeráme si rozkošné videá

Psíky, mačičky a malé detičky. A keďže nechceme, aby o nás niekto povedal, že sme infantilní alebo nám tikajú biologické hodiny, tak to robíme potajomky. Osamote sa môžeme v pokoji unášať „ňuňu“ stvoreniami, a nikto nám nič nemôže.

Chytáme sa za intímne miesta iba tak

Chlapci sa chytajú za rozkrok, dievčatá si hladkajú prsia. Občas, keď sme sami, robíme takéto úchyláčiny a niekedy úplne podvedome, automaticky. Aj nám dievčatám sa stáva, že rukou skĺzneme pod nohavičky skontrolovať, ako to vyzerá s tým našim ochlpením a občas sa to aj zvrhne.

Robíme ksichtíky do zrkadla

Špúlime pery, škúlime očami, ceríme zuby a vyplazujeme jazyk. Nikto nevie, prečo to robíme, ale robíme to. Osobitý druh tvárovej gymnastiky.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt crazy face"
https://www.flickr.com/photos/john_lustig/5554535710

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť