„Čumilom“ môžeš byť aj ty. Do výtlku v Bratislave sa bez problémov zmestil dospelý muž!

Mesto má novú atrakciu!

Uprostred cesty na Bencúrovej ulici sa nachádza výtlk. Tento výtlk je ale niečím výnimočný – nie je to obyčajná priehlbina, ale obrovská diera. Najmladšia jaskyňa na Slovensku je hlbšia viac než meter, a malé dieťa by sa v nej bez problémov stratilo.

Neoznačená jama poskytuje skvelú príležitosť, ako si nečakane rozmlátiť držku pre všetky vekové kategórie. Hlavne v noci sa môže stať pre náhodného okoloidúceho neviditeľnou pascou. Na existenciu krátera upozornil mestský poslanec Martin Chren.

Zaujímavosťou je, že Ružinov túto ulicu zhruba pred rokom kompletne opravil za veľké peniaze. Ťažko povedať, či renováciu jednoducho odflákli, alebo má dieru na svedomí nečakaná invázia mutantských krtkov. Takúto kriticky poškodenú cestu by bolo potrebné čo najskôr opraviť za použitia ťažkej techniky a obrovského množstva materiálu. Obyvatelia Bratislavy zatiaľ majú možnosť vyskúšať si, aké je to byť Čumilom aspoň na chvíľu.

https://www.facebook.com/martin.chren.ruzinov
https://www.facebook.com/martin.chren.ruzinov
https://www.facebook.com/martin.chren.ruzinov
https://www.facebook.com/martin.chren.ruzinov

Nedávno boli cesty v ruskej Tulskej oblasti vyhlásené za najhoršie v celej Ruskej federácii. O katastrofálnej kvalite ruských ciest kolujú legendy a spomienky na ne dodnes desia nejedného veterána Wehrmachtu. Tule sa teda podarilo „uspieť“ v naozaj obrovskej konkurencii. Ako to súvisí s ružinovským prípadom a čo je na tom najsmutnejšie? Stačí sa pozrieť na fotografiu z Tuly a všimnúť si až desivú podobnosť s cestným kráterom v Bratislave…

https://vk.com/album-158473256_00?rev=1

Obyvatelia Ružinova sa proti gigavýtlku rozhodli protestovať vtipným spôsobom. Vyzývajú ľudí, aby sa 14. augusta prišli v diere odfotiť. Na mieste má byť prítomný aj profesionálny fotograf, ochotný poskytnúť svoje služby. K dispozícii bude aj drobné občerstvenie. Ak mestskými orgánmi nepohne takýto ostrý výsmech, nepohne s nimi nič!

https://www.facebook.com/events/317010565708690/

Zdroj: bratislavskenoviny.sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
7 dôvodov, prečo ženy idú po starších mužoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME