Dá sa za minútu rozhodnúť, kam na výšku? TUKE vie, ako zaujať budúcich študentov

Technická univerzita v Košiciach (TUKE) je presvedčená, že áno.

Zdroj: Shutterstock

Technická univerzita v Košiciach (TUKE) vstupom do nového roka zahadzuje všetky bla bla bla príhovory a omáčky a v komunikácii smerom k budúcim študentom ide rovno na vec. A musíme uznať, že celý nápad ako aj jeho prevedenie si rozhodne zaslúžia oba palce hore.

Prečo je košická Technika skvelá voľba?

Najživšia a najoriginálnejšia časť zámeru stojí na piatich protagonistoch postavených zoči voči challenge s názvom Objav TUKE za minútu. Každý z nich sa zo seba snaží za rýchlych 60 sekúnd vysypať všetky dôvody, prečo je košická Technika skvelá voľba. A je super, že všetky videá sa na školu pozerajú z úplne iného pohľadu.

Martin – študent kybernetiky na fakulte BERG, Jano – len 37-ročný najvyšší šéf automotive koncernu Marelli, Miška – ukecaná moderátorka študentského rádia, Boris – vedúci katedry na fakulte umení, či Barbora, ktorá riadi v Tatra banke tímy zodpovedné za každý používateľský interface so zákazníkom. Všetci majú s TUKE niečo spoločné a so svojimi skúsenosťami a názormi sa s tebou podelia fakt originálnym spôsobom.

TUKE

Budúcich vysokoškolákov čakajú lákavé ceny

Ak si maturant alebo ním čoskoro budeš a uvažuješ o výške, tak www.objavTUKE.sk určite stojí za klik. Nájdi si minútku a TUKE ťa odmení aj možnosťou získať parádny notebook LENOVO IdeaPad Creator 5i, elektrické odrážadlo E-move s bluetooth reproduktormi, svetlom a alarmom či Apple tablet iPad Wi-Fi 32GB.

Široký výber fakúlt

Kto bol za posledné roky v Košiciach, musí súhlasiť, že je to mesto, ktoré rastie do veľmi zaujímavej podoby slovenskej mekky IT biznisu s expandujúcim kreatívnym priemyslom a atmosféry multikultúrnej metropoly plnej študentov.

TUKE má na svojich deviatich fakultách fakt mega široký záber, dá sa tu študovať kybernetika, dizajn, architektúra, stavebníctvo, umelá inteligencia, ekológia, geológia, finančníctvo, umenie, metalurgia, strojárina či dokonca letectvo. Ale veď načo zdĺhavo vymenovávať ďalej, keď môžeš teraz TUKE objaviť na jeden klik za minútu aj sám.

TUKE
TUKE
TUKE
TUKE
TUKE
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
22
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tento instagramový účet ťa donúti zamyslieť sa nad naozaj neobvyklými vecami

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME