Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 7.12.2023
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Dakota Johnson žiari v prvej ukážke na Madame Web zo sveta Spider-Mana od Sony

Sony v novej ukážke predstavuje ďalšieho superhrdinu z prepojeného sveta o Spider-Manovi.


Len pred pár hodinami vypustila spoločnosť Sony Pictures do sveta prvú ukážku k ďalšej ženskej Marvelovke. Tentokrát ide o snímku, ktorá je napojená na svet SSU (Sony’s Spider-Man Universe). V tomto univerze nájdeme antihrdinov, ako je Venom, Morbius a tiež pripravovaný Kraven. Hlavou celého filmu je herečka Dakota Johnson známa z filmovej série Päťdesiat odtieňov.

Ako informuje aj samotná ukážka, film dorazí v roku 2024, pričom dátum jeho premiéry je stanovený na 16. februára. Popri Dakote sa objavia aj ďalšie známe herecké mená ako Sydney Sweeney (Euphoria), Emma Roberts (We’re the Millers), Isabela Merced (Transformers: The Last Knight), Celeste O’Connor (Ghostbusters: Afterlife), Adam Scott (My Blind Brother) alebo Tahar Rahim (The Eagle).

Režisérkou filmu je S. J. Clarkson, zatiaľ čo scenár napísali Matt Sazama, Burk Sharpless a Kerem Sanga. Film si prešiel celkovo dvomi odkladmi, až kým bol stanovený posledný a pevný dátum premiéry.

O čom bude Madame Web?

Ako sme už vyššie načrtli, ide o snímku, ktorá je súčasťou širšieho sveta založeného na protivníkoch a spojencoch Spider-Mana. Dakota Johnson v hlavnej úlohe sa v príbehu objavuje ako známa marvelovská postava, ktorej meno je Madame Web (Cassandra Webb). Medzi jej nadprirodzené schopnosti patrí mimo iného jasnovidectvo. V komiksoch ide o veľmi úzko prepletený charakter so Spider-Manom.

Samotná ukážka nám poskytla prvý náhľad na túto mysterióznu postavu, ktorá sa v príbehu spája s mnohými blízkymi osobnosťami zo sveta Spider-Mana. Môžeme tu vidieť tetu May (Mary Parker), ktorej mladšiu verziu stvárňuje herečka Emma Roberts. A čo by to bolo bez jej milovaného strýka Bena. Toho si v snímke strihne Adam Scott.

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

V úlohe hlavného záporáka Ezekiela Simsa sa objavuje herec Tahar Rahim. Jeho schopnosti sú zhodné s tými, ktoré má aj Spider-Man. To zahŕňa lezenie po stenách a dokonca aj pavúčí zmysel. Avšak, tieto sily nezískal po uhryznutí rádioaktívnym pavúkom, ale podstúpením mystického rituálu. V novom filme dostal tiež doposiaľ nevidený oblek podobný spomínanému hrdinovi.

Mimo iného sa v diele o Madame Web objavia budúce superhrdinky – Julia Carpenter, druhá komiksová Spider-Woman (Sydney Sweeney), Anya Corazón, tiež známa ako Spider-Girl (Isabela Merced), alebo Martha Franklin, tretia komiksová Spider-Woman (Celeste O’Connor). Tie musí Cassandra ochrániť, aby sa naplnila ich mocná budúcnosť.

Dej sa odohráva v minulosti

Ako už samotná ukážka vypovedá, ide o skutočne zaujímavé a pre mnohých nadšencov komiksov dozaista kontroverzné dielo. O kvalite konečného výsledku sa však presvedčíme až o pár mesiacov. Jedno je však isté, príbeh sa bude odohrávať ešte pred narodením hlavného a mnohými zbožňovaného Spider-Mana – Petra Parkera.

YouTube video

Martin Krug
Primárne sa venujem tvorbe článkov na tému Marvel a Marvel Cinematic Universe (MCU). Cudzie mi však nie sú ani témy, ktoré spadajú do fantasy pop-kultúry, od najrôznejších kníh, cez vybrané komiksy, až po samotné filmové a seriálové projekty. Denne prispievam k tuzemskému Marvel spravodajstvu prostredníctvom sociálnych sietí.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.