Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Dal mu druhú šancu? Tomy Kotty bol pozrieť Yaela na psychiatrickom liečení, venoval mu tieto slová

Zdá sa, že na Kolárovského už nemá ťažké srdce.


V predchádzajúcich článkoch sme ťa informovali o tom, že spevák Matúš Kolárovský známy ako Yael sa momentálne nachádza na psychiatrickom liečení kvôli problémom nielen s alkoholom, ale aj s liekmi a dokonca po pokuse o samovraždu.

Pokoj však nemá ani tam, pretože ho niekto nafotil pri tom, ako umýva spoločné priestory a fotografie chcel predať Novému Času.

Na liečení ho pravidelne navštevuje aj matka jeho dcéry Nei Daniela Nízlová. Teraz však za ním prišiel aj Tomy Kotty, ktorý podobné liečenie absolvoval tiež. Kotty mal ešte v minulosti na Yaela ťažké srdce, no zdá sa, že mu všetky nezrovnalosti z minulosti odpustil.

Mohlo by ťa zaujímať:

Tomy Kotty o živote a kauze s Ráchel: S odstupom času to beriem pozitívne a príde mi normálne sa jej zastať, keď to tak cítim (ROZHOVOR)

„Matúš sa má dobre. Poctivo na sebe pracuje a ja mu držím palce, aby sa vrátil silnejší a lepší ako kedykoľvek predtým,“ napísal k príbehu na Instagrame, k čomu dodal hešteg #druhášanca. Ako nám Tomy sám prezradil v rozhovore, takýmto ľuďom, ktorí sa liečia, by chcel pomáhať a zdá sa, že Yaelovi naozaj dal druhú šancu.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.