Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Ďalšia politická bitka. Kandidát strany OĽaNO na mítingu dvakrát udrel muža päsťou

Starší muž ho mal údajne opľuť.


Len pred pár dňami sme tu mali kauzu Matovič vs. Kaliňák. Celé Slovensko sledovalo videozáznam bitky medzi bývalým premiérom a bývalým ministrom vnútra, ktorá sa nepochybne zapíše do politickej histórie našej krajiny. Zdá sa však, že potýčkam a konfliktom ešte neodzvonilo, preto tu dnes máme ďalší.

Ako upozornil portál tvnoviny.sk, kandidát na post poslanca politickej strany OĽaNO fyzicky napadol staršieho muža. Incident je zachytený na videu. Kandidát vystúpil z auta s legendárnym nápisom My vás mafii nepredáme, následne podišiel k staršiemu mužovi a dvakrát ho udrel päsťou do tváre. Údajne to mala byť reakcia na to, že ho predtým opľul.

Nadávky, päste a kopance. Internet reaguje na súboj Matovič vs. Kaliňák

Mohlo by ťa zaujímať:

Nadávky, päste a kopance. Internet reaguje na súboj Matovič vs. Kaliňák

K situácii sa vyjadril aj Igor Matovič

Útočník z videa je podľa dostupných informácií 26-ročný študent Tomáš Holkovič. Pochádza z Bolerázu, obce v okrese Trnava, a na kandidátskej listine strany OĽaNO figuruje na 44. mieste. K vyhrotenej situácii malo dôjsť počas predvolebného mítingu strany v bratislavskej mestskej časti Petržalka.

K celej veci sa na svojom Facebooku vyjadril aj bývalý predseda vlády a predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič. „Kaliňákovi nasledovníci… sfetovaný mafoš motivoval ďalších k podobnému ‚hrdinstvu‘,“ píše v príspevku.

„Náš kandidát bol s inými kandidátmi robiť kampaň na Raptore v Petržalke. Nič nehovoril, do mikrofónu hovoril iný. Len v kľude pri Raptore vonku stál. Napriek tomu, či práve kvôli tomu, si Kaliňákovi vagabundi vybrali jeho za svoj cieľ. Najprv prišli k Raptoru, kde hľadali zrejme mňa, ale keď ma v ňom nevideli, obrátili svoju zlosť na najbližšie stojacu vyhliadnutú obeť,“ tvrdí Matovič.

Mladík sa nechcel byť, len odpovedal na pľuvanec

„Dvaja vagabundi prišli k nášmu kandidátovi na poslanca a začali mu z bezprostrednej blízkosti pľuť do tváre. Jeden z pľuvancov bol tzv. chrachel, keď si vagabund predtým najprv potiahol sople do svojich úst. Pľuvance skončili na tvári, v očiach a, bohužiaľ, jeden aj v pootvorených ústach,“ opisuje incident Matovič.

Predseda hnutia OĽaNO nezabudol podotknúť, že pľuť niekomu do tváre je nielen nechutné, ale aj nebezpečné. „Slinami sa totiž šíria mnohé veľmi nebezpečné infekčné choroby, ktoré by nikto z nás netúžil mať… a nikto nevie, či ich primitívny argesor, respektíve tento vagabund, nemal. Zastavili ho až dve otcovské, po ktorých konečne prestal,“ napísal.

Ďalšia politická bitka. Kandidát strany OĽaNO na mítingu dvakrát udrel muža päsťou
TASR

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.