Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Dara Rolins zverejnila fotku bez mejkapu. Spustila sa vlna kritiky, odkaz jej posiela aj Cibulková

Toto spôsobila jedna fotka.


Dara Rolins v posledných mesiacoch čelí vlne kritiky. Vyvolalo to jej rozhodnutie nechať si vylepšiť tvár u lekára v Taliansku. Ona to však chcela zatajiť, no lekár, ktorý zákrok vykonával, zverejnil zábery na sociálnej sieti.

Keď speváčka pridala prvé fotografie po plastike, vyvolalo to vlnu kritiky. Inak tomu nebolo ani teraz, keď sa na Instagrame ukázala bez mejkapu.

„Hĺbkový lifting tváre a krku, revízna blefaroplastika,“ napísal k záberom taliansky lekár čím prezradil, čo všetko Dare vykonal.

„Moji milí, tým, že nemám na srdci nič konkrétne, zareagujem na váš dosť častý koment/postreh. Neviem jak vy, ale ja sa do lesa ani na tréning nemaľujem. Takže ÁNO, moje nenamaľované oči sú menšie jak tie namaľované a ako niektorých z vás tak často irituje, navyše mám každé oko inak veľké. To ale odjakživa, zvykla som si. A pravé aj ľavé mám rada rovnako,“ napísala Dara na Instagrame k príspevku bez mejkapu v krátkom overale.

„Ďalšia častá dilema mnohých z vás žien je môj zákrok a potreba vedieť, či ho doporučujem. V prípade, že neriešite len tvár, ale celé telo, ktoré je o 20 rokov mladšie a vy len túžite po správnom vybalansovaní jedného s druhým, je podobná úvaha logická a v poriadku. Jeden aj druhý faktor by mal ísť ruka v ruke. Výsledok, ktorý sa dostaví – opäť opakujem – NIE skôr než do pol roka, je o to prirodzenejší. Ale aj tak do budúcna doporučujem radiť sa o tom s niekým iným, nie so mnou,“ dodala.

Odporúčame prečítať:

Obľúbená pochúťka Slovákov zdražie. Koľko si za ňu tento rok priplatíme?

U fanúšikov však jej poznámky vyvolali vlnu kritiky. „Vaše posledné príspevky pôsobia, že máte skôr nejaký iný problém ako s kritikou,“ napísala jedna. „Že telo je o 20 rokov mladšie? Darina, vám už šibe z tej sebalásky a posadnutosti zovňajškom. Urobili ste si z vášho tela, tváre – bôžika. Choré. Radšej sa stiahni do súkromia a nevytŕčaj sa toľko,“ znie ďalší komentár.

Komentár jej venovala aj Dominika Cibulková. „Milujem ťa takú, aká si,“ napísala a k tomu pridala niekoľko srdiečok.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.